Slovák zažil peklo! Traja Ukrajinci mu priložili nôž na krk a chceli odviezť zadarmo do Poľska

Untitled 2 2

Okresný súd v Čadci sa stretol s trojicou Ukrajincov, ktorí sú obvinení zo zločinu vydierania. Títo cudzinci mali vystrašiť taxikára z Kysúc a jeden z nich mal mať dokonca ostrý nôž.

V noci prišli títo muži vlakom do Kysuckého Nového Mesta a nasadli do taxíka s cieľom dostať sa do Poľska zadarmo. Avšak, taxikárovi pripravili niečo iné ako obyčajnú jazdu. Podľa informácií televízie JOJ, vodiča taxíka vystrašili okamžite po tom, čo sa opýtal, či majú peniaze na zaplatenie jazdy. Jeden z nich mu priložil nôž na krk a neskôr mu nôž pritlačil aj k boku.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Odhalili dokumenty: Ak začne jadrová vojna, toto mesto to schytá ako prvé

Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, uviedla, že vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva policajného zboru v Čadci vedie vyšetrovanie v tejto trestnej veci.

V súvislosti s tým už obvineniu čelia traja muži a podnet na návrh na vzatie do väzby bol spracovaný. Sudca pre prípravné konanie uviedol, že verzie Ukrajincov o tom, čo sa stalo v taxíku, boli rôzne a každý sa snažil zvaľovať vinu na druhého.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Odhalili dokumenty: Ak začne jadrová vojna, toto mesto to schytá ako prvé

Za zločin vydierania im hrozí dlhý trest odňatia slobody, až na desať rokov. Sudca všetkých troch mužov poslal do väzby, zatiaľ čo iba najmladší z nich podal sťažnosť proti tomuto rozhodnutiu. Z dôvodu prebiehajúceho vyšetrovania nebudú poskytnuté ďalšie informácie.

Tento prípad znovu upozorňuje na potrebu zvýšenej ostražitosti a opatrnosti, najmä keď cestujeme taxíkom v noci.

@topkysk #slovakia #foryou #tiktok #fyp #top #krimi #police #2023 #⚠️ ♬ original sound – 🇸🇰

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *