4 spôsoby ako využiť zubnú pastu, ktoré by vás nikdy nenapadli

zubna pasta sperky

Každý má v kúpeľni zubnú pastu. Je ťažké predstaviť si deň bez poriadneho čistenia zubov. Zubná pasta má však oveľa viac využití, ako sa zdá. Ako sa dá využiť nezvyčajnými spôsobmi?

Vlastnosti zubnej pasty sa môžu hodiť pri čistení. Môžeme ju použiť až štyrmi rôznymi spôsobmi. Budete prekvapení, ako funguje.

Ako používate zubnú pastu?

Zubná pasta sa nachádza v každej domácnosti. Používame ju každý deň, ale nie každý si uvedomuje, že je nenahraditeľná aj pri čistení. Skvele sa bude hodiť na utieranie armatúr.

Či už ide o vodovodnú batériu v kúpeľni alebo kohútik v kuchyni, časom sa na nej môžu usadiť usadeniny. Práve tu prichádza na rad zubná pasta. Funguje rovnako dobre ako iné čistiace prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite tento nálev a detoxikujte si črevá a vyžeňte zápal z tela

Zubnú pastu naneste na kohútiky a potom ju zotrite vlhkou handričkou. Nezostane po nej žiadny vodný kameň. Toto však nie je jediné neobvyklé použitie zubnej pasty. Ako inak ju môžete použiť?

Zubná pasta je užitočná v kuchyni

Zubná pasta bude mať v kuchyni viacero využití. V prvom rade nám pomôže dôkladne vyčistiť kanvicu. Tento trik sa bude hodiť všetkým, ktorí pijú veľa kávy a čaju.

Keď sa z kanvice začne šíriť nepríjemný zápach, jednoducho siahnite po zubnej paste. Dôkladne vyčistite steny kanvice a potom ju opláchnite. Nepríjemný zápach zmizne.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vysiela vám vaše telo tieto signály? Tu je 10 príznakov, že nepijete dostatok vody

Zubná pasta bude nepostrádateľná aj pri čistení kuchynských pracovných dosiek a sklenených prvkov v kuchyni. Pomôže vyrovnať škrabance. Stačí pastu jemne votrieť do sklenených prvkov, na ktorých sa objavili škrabance, a potom ju zotrieť bavlnenou handričkou.

Zubná pasta dodá vášmu príboru lesk.

Zostávame v kuchyni. Zubnú pastu môžete použiť, ak sa váš príbor stal matným. V tomto prípade funguje fantasticky dobre. Zbaví nože, lyžice a vidličky usadenín.

Zubnú pastu natrite na príbor a nechajte ju pôsobiť cez noc. Potom ho dobre opláchnite. Lyžice, vidličky a nože sa budú lesknúť ako nové. Zubná pasta má mnoho spôsobov použitia. Oplatí sa ju používať najmä v kuchyni.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *