Ako čistíte biele topánky? Tento patent funguje ako bielidlo

spinave tenisky

Každý majiteľ bielych topánok vie, že je ťažké udržať ich v dokonalej čistote. Z tohto dôvodu sa mnoho ľudí vzdáva kúpy svojho vysnívaného páru bielych tenisiek alebo tenisiek, ktoré sa hodia ku všetkému a sú nadčasovou klasikou. Ako čistiť biele topánky? Tu je recept na domáci bielidlo za pár drobných, ktorý si zamilujete.

Určite sa pýtate, čím čistiť biele topánky, aby zostali biele? Riešenie tohto problému sa na prvý pohľad zdá byť mimoriadne zložité, pretože dostať váš obľúbený pár do prevádzkyschopného stavu často hraničí so zázrakom. Mnohí ľudia svoje špinavé topánky bielia, iní ich perú v práčke alebo investujú obrovské sumy do drahých špecifických prípravkov. Všetky tieto riešenia majú slabé výsledky a môžu topánky aj poškodiť. Čo sa dá použiť na ich vybieľovanie?

Čo používate na čistenie bielych topánok, aby zostali biele?

Ak roky používate špecializované prostriedky na ochranu farby obuvi, úplne zbytočne za ne preplácate. Majitelia bielych topánok sa často nechávajú zlákať rôznymi prípravkami, ktoré majú za pár sekúnd obnoviť belosť ich topánok, ale v skutočnosti topánky zožltnú. Potom váš obľúbený pár vyzerá ešte horšie a problém so špinavými topánkami narastá. Namiesto toho, aby ste si zalamovali ruky alebo investovali do ďalšieho páru bielych topánok, určite si pozrite, ako ich vyčistiť doma.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Obaľte do tejto veci kuracie mäso a nepotrebujete olej na vyprážanie. Je to zdravé

Biele kožené a sieťované topánky, ktoré sa stali pomerne obľúbenými, sú obzvlášť problematické na čistenie. Prach, zvyšky a tiež blato sa do materiálu veľmi nasiaknu, takže sa ťažko odstraňujú bez toho, aby sa zašpinili ešte viac. Použitie tradičného bielidla na textílie môže skončiť katastrofou a vyhodením bielej obuvi do koša. Na druhej strane, vzdať sa bielenia bielej obuvi tiež nie je veľmi dobrý nápad, pretože topánky a celý styling stratia svoje čaro. Ako účinne vyčistiť biele topánky? Táto bieliaca zmes vám zametie s nohami.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Rastie teraz zadarmo pod našimi oknami. Šťava z nej je poklad pre telo

Ako vyčistiť biele topánky pomocou domáceho roztoku?

Na vyčistenie bielych topánok potrebujete len tri produkty a trochu trpezlivosti. Táto kombinácia prinesie neuveriteľné výsledky. Do misky dajte 1 polievkovú lyžicu jedlej sódy, potom k nej pridajte 1 polievkovú lyžicu zubnej pasty a 1 polievkovú lyžicu prostriedku na umývanie riadu. Táto zmes najlepšie vyčistí biele topánky a nepoškodí ich povrch ani nezožltne ich farba. Jedlá sóda a pasta majú bieliaci účinok, zatiaľ čo tekutina na umývanie riadu má čistiaci účinok.

Keď sa ingrediencie spoja, môžete ich pomocou zubnej kefky naniesť na biele topánky a potom ich začať drhnúť. Tento domáci patent bude fungovať na akýkoľvek materiál a účinne vybieli biele strany vašich topánok. Nakoniec zotrite prebytočný krém na biele topánky kuchynskou utierkou a budú vyzerať ako nové. Takto vyčistené topánky budú nádherne biele po celú sezónu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *