Ako odstrániť vodný kameň zo skla sprchy? Bude sa lesknúť ako nové a na drhnutie môžete zabudnúť

z29970704IHBrudna kabina prysznicowa 1

Ako vyčistiť usadeniny vodného kameňa na sprchovacom kúte? Zvyčajne si odstránenie vodného kameňa vyžaduje zdĺhavé drhnutie a používanie rôznych čistiacich prostriedkov. Namiesto plytvania časom a peniazmi použite osvedčený trik a zbavte sa nečistôt za krátky čas, uvádza Gazeta

Vodný kameň pokrývajúci sprchový kút je pohľad, ktorý si pravdepodobne neželá vidieť žiadna ľudská bytosť. Vodný kameň sa dá odstrániť veľmi ťažko. Existuje však osvedčený trik, ako sa vodného kameňa zbaviť prirodzeným a lacným spôsobom. Potrebujete len jeden výrobok.

Ako odstránite vodný kameň zo sprchového kúta? Nastriekajte ho jedným výrobkom

Ako viete, čas je najdôležitejší zdroj, ktorý máme k dispozícii. Preto by ste ním nemali plytvať tým, že budete sprchový kút drhnúť dlhý čas. Okrem toho ani to niekedy nepomôže zbaviť sa vodného kameňa zo skla. Namiesto toho, aby ste sa venovali sizyfovskej úlohe, je lepšie použiť jednoduchý trik, ktorý odstráni nečistoty v okamihu. Potrebujete len jeden výrobok. A tým je, samozrejme, spoľahlivý biely ocot.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Sprchovanie každý deň? Je to dobré či na škodu?

O tento jednoduchý trik sa podelila tiktokerka Laura Williamsová, ktorá používa prezývku cleaning_at83. Vo videu žena používa ocot, ktorý sa predáva vo fľaši s rozprašovačom. Namiesto toho si môžete jednoducho kúpiť tekutinu v bežnej nádobe a naliať ju do rozprašovača. Potom ju rozotrite po celom skle sprchy a nechajte pôsobiť 10 minút. Neskôr použite hubku na roztieranie prípravku po skle. Nakoniec ocot opláchnite teplou vodou. Nezabudnite zo sprchovacieho kúta odstrániť prebytočné množstvo. Ak to neurobíte, na skle sa môžu objaviť škvrny.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Robíte to hneď po prebudení? Kvôli tomuto zvyku si ničíte celý deň

„To je úžasné“ Diváci sú nadšení účinnosťou triviálneho triku.

Laurino video si získalo značnú popularitu. Páčilo sa takmer 1 500 používateľom. Mnohí z nich zanechali aj pozitívnu spätnú väzbu o účinnosti domácej metódy. Všimli si najmä to, že nie je potrebné monotónne drhnúť kabínu. Jeden z nich navrhol, že predhriaty ocot by fungoval ešte lepšie.

@cleaning_at83 Tip to a sparkling shower door 🤩 #fyp #bathroom #tipsandtricks #cleantok #shower ♬ Tell Me Something Good – Ewan McVicar

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *