Americký lekár zatknutý po tom, čo deťom nepichol skutočné vakcíny, ale iba fyziologický roztok

mufid majnun cM1aU42FnRg unsplash

Štyria ľudia boli obvinení z toho, že podávali deťom namiesto vakcín injekcie s fyziologickým roztokom.

Tento príbeh zverejnil denník Citizen Free Press. Podľa správy miestnej stanice ABC4 v Utahu:

Plastický chirurg z Utahu, jeho sused a dvaja ďalší ľudia čelia obvineniam po tom, čo údajne dávali ľuďom falošné očkovacie preukazy a zničili vládou poskytované očkovanie COVID-19.

Dr. Michael Kirk Moore Jr. vo veku 58 rokov a jeho susedka Kristin Jackson Andersenová vo veku 59 rokov boli obvinení zo sprisahania s cieľom podviesť Spojené štáty, sprisahania s cieľom prevádzať, predávať, prevádzať a ničiť vládny majetok, prevádzať predaj, prevod a ničenie vládneho majetku a napomáhania.

Spoločnosť Plastic Institute of Utah Inc. spolu s 52-ročnou manažérkou kancelárie Kari Dee Burgoyneovou a 31-ročnou recepčnou Sandrou Floresovou čelia rovnakým obvineniam.

Podľa súdnych dokumentov Moore a jeho spoluobžalovaní údajne riadili podvodný systém spoločnosti Plastic Surgery Institute of Utah Inc. s cieľom podviesť Spojené štáty a Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chorváti zavádzajú prísne pravidlá na cestách. Ak idete autom, toto si prečítajte

V dokumentoch sa uvádza, že Moore a Andersen boli členmi súkromnej organizácie, ktorej cieľom bolo „oslobodiť lekársku profesiu od konfliktu záujmov vlády a priemyslu“.

Podľa obžaloby táto štvorica zničila vakcíny COVID-19 v hodnote najmenej 28 000 USD a distribuovala najmenej 1 900 falošných očkovacích preukazov. V súdnych dokumentoch sa uvádza, že falošné očkovacie preukazy sa predávali buď za priame platby v hotovosti vo výške 50 USD na osobu a prípad, alebo sa žiadali „dary určenej charitatívnej organizácii“.

Celková hodnota falošných očkovacích preukazov sa v súdnych dokumentoch odhaduje na takmer 97 000 USD.

Moore a jeho spoluobvinení údajne tiež deťom na žiadosť ich rodičov podávali fyziologický roztok, aby si deti mysleli, že dostávajú vakcínu COVID-19. Deti boli očkované na základe týchto očkovacích preukazov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chorváti zavádzajú prísne pravidlá na cestách. Ak idete autom, toto si prečítajte

Je ťažké uveriť, že by lekári pochybili pri podávaní injekcií s fyziologickým roztokom deťom, keď o to požiadali ich rodičia.

Mnohí Američania sa domnievajú, že títo lekári by mali byť skôr chválení ako stíhaní vzhľadom na mnohé faktické problémy s vakcínami. Existuje stále viac dôkazov, že vakcíny nie sú bezpečné.

Práve tento týždeň bolo oznámené, že FAA musela zmeniť parametre pre pilotov, aby sa prispôsobila nárastu výsledkov EKG srdca, pretože mnohí piloti museli byť povinne očkovaní vakcínou COVID.

Videli sme to po celom svete. Odkedy sa vakcína COVID podáva masám, ľudia umierajú. Zdá sa, že sa radikálne zvýšil počet jedincov, ktorí padajú v profesionálnom športe, niektorí z najsilnejších jedincov na svete. Dôkazy ukazujú, že chorobnosť a úmrtnosť sa od zavedenia a povinného používania vakcíny COVID výrazne zvýšila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *