Bidenov poradca: Boh nám dal dve ruky pre viac násobné očkovanie

Snimka obrazovky 2022 11 28 o 12.33.01

Bidenov poradca v utorok počas tlačového brífingu v Bielom dome vyhlásil, že „Boh vám dal dve ruky“, aby sme mohli byť všetci očkovaní rôznymi vakcínami.

Dr. Ashish Jha toto vyhlásenie predniesol a súčasne presadzoval očkovanie proti chrípke a očkovanie proti COVID, ako by išlo o to isté.

„Ak chcete, nechajte si dať do každej ruky jedno,“ vyhlásil Jha.

Pozrite sa:

Smrť plne očkovanej dospievajúcej modelky z brazílskeho Sao Paula, ktorá zomrela v dôsledku komplikácií spojených s Covid-19, oznámila jej zdrvená mamička, ktorá na sociálnych sieťach zdieľala selfie dvojice.

Dospievajúca modelka, ktorej sa prisudzovala úspešná budúcnosť, zomrela na komplikácie spojené s Covid-19, hoci jej matka tvrdila, že bola „zdravá“ a plne očkovaná.

Osemnásťročná Valentina Boscardin Mendesová dostala v nedeľu po prijatí do nemocnice v rodnom brazílskom Sao Paule zápal pľúc a utrpela smrteľnú trombózu alebo krvnú zrazeninu.

Jej mamička Marcia Boscardinová, televízna moderátorka, ktorá pracovala aj ako modelka a herečka, odhalila tragickú správu o smrti svojej dcéry na sociálnych sieťach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *