• 13 septembra, 2023
  • 2 komentáre
  • 3minúty čítania

Bitka medzi Matovičom a Kaliňákom: Kopali sa a Matovič dostal päsťou: „Za to ti naj*b*m ty hajzel!“

Bitka medzi Matovičom a Kaliňákom: Kopali sa a Matovič dostal päsťou: „Za to ti naj*b*m ty hajzel!“

Ranná tlačová konferencia strany SMER-SD, venovaná téme uzatvorenia hraníc v súvislosti s migračnou krízou, bola dnes nečakane prerušená. Scénický vstup zorganizoval Igor Matovič, predseda strany OĽANO, ktorý sa objavil v terénnom vozidle s megafónom v ruke.

Matovič využil svoj megafón na to, aby zopakoval svoje známe heslo: „My vás mafii nepredáme.“ V reči nešetril ani ďalšími obvineniami voči strane SMER-SD a jej predstaviteľom, z obdobia, kedy boli tieto v parlamentnej vláde. Reakcia zo strany SMER-SD na seba nenechala dlho čakať. K vozidlu Matoviča sa rýchlo zhŕkla skupinka straníkov, ktorú viedol Robert Kaliňák.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nevyhadzujte obaly z vajíčok. Využite ich na toto a ušetríte peniaze

Situácia sa záhy vyhrotila. Kamerové záznamy ukazujú, že medzi Matovičom a Kaliňákom došlo k výmene ostrých slov, ktorej následne zamenili fyzické útoky. Kaliňák sa pokúšal Matovičovi vytrhnúť mikrofón, na čo mu Matovič odpovedal kopancom do hrude. Iný predstaviteľ strany SMER následne udrel Matoviča päsťou.

Igor Matovič mal počas celého incidentu zapnutú kameru vo vnútri svojho vozidla, čo naznačuje, že mohlo ísť o premyslenú akciu zo strany predsedu OĽANO. Konfrontácia a následný fyzický konflikt otvárajú otázky o aktuálnej politickej klíme v krajine, ako aj o spôsoboch, akými politici komunikujú svoje rozdielne názory a riešia spory.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Maximálne toľkoto dní, by ste mali nosiť jedno pyžamo, inak riskujete

Podobné články

Matoviča chceli ľudia dobiť a nadávali mu: „Ty sprostý k***t! Hovädo špinavé!“

Matoviča chceli ľudia dobiť a nadávali…

Expremiér a exminister financií Igor Matovič…
Muž v  Bratislave hodil chlapca z výšku o zem a dolámal mu kosti. Pokojne potom odišiel, ako by sa nič nestalo

Muž v Bratislave hodil chlapca z…

Nechutný útok na maloletého chlapca v…
Chlapci v Hlohovci brutálne zbili kamaráta a všetko si natočili. Dôvod vás zaskočí

Chlapci v Hlohovci brutálne zbili kamaráta…

Hlohovskí policajti vyšetrujú bitku tínedžerov, ktorej…
Dedinčania na Spiši sa pustili do policajtov. Škrtili ich a dotrhali im uniformy

Dedinčania na Spiši sa pustili do…

Násilný útok na policajtov v Markušovciach…

2 Komentáre

  • Zdochýňajúci kôň najviac „kope“… Strašný primitív ten Igor, slzák by som mu tam pustil do auta a obalil foliou, nech si dobre zainhaluje a nešpiniť si s ním ruky. Takých idiotov je však asi najlepšie len dobre ztrieskať a zavrieť doživotne do cely 2×2 aby neubližovali sebe ani iným. Dospeli sme do štádia kedy už neplatí, že múdrejší ustúpi. Nastala doba kedy múdrejší už nemôžu ďalej ustupovať, lebo potom tí sprostejší ovládajú svet. Teraz bez zbytočných nadávok a antipatii – bývalá Matovičovo/Hegerova vláda mala veľkú šancu ukázať čo je v nich (možno by som ich potom aj volil), lenže namiesto toho sa vydali smerom pomsty, odplaty voči nenávidenému sokovi (Smer a spol.) a vlastne okrem šírenia nenávisti nič nedokázali (tých pár akože úspechov vyšumelo skoro bez povšimnutia, ako 1 kvapka v mori – ťažko ju nájsť…). Toľko diletanstva, podvodov, nekompetencii, hlúposti, primitivizmu, nadutosti, krutosti, zneužívania postavenia a zákonov, pošlapávanie ústavy a celkovo zloby, čo predviedli za tie 3 roky som ešte nevidel. A čerešnička na torte boli tie výhovorky (zdravíme aj pani Veroniku): „ale Smer pred 12 rokmi….“ pričom devastovali Slovensko takou rýchlosťou, akou by ani nenávidený Smer nedokázal za 20 rokov rozvrátiť túto krajinu (a to Smerákom nefandím).
    Zakončil by som svoj príspevok parafrázou Igorovho obľúbeného hesla: „My vás mafii (myslené Smeru) nedáme, pretože my sme mafia (Olano a zvyšok bývalej pofidérnej vlády).“
    Stretneme sa pri voľbách a viem úplne presne komu už nikdy nedám, žiadnu šancu (ak tam budú tí istí ľudia). Pekný deň všetkým a veľa zdravého rozumu, aby sme sa nenechali oblbovať takými individuami.

  • CELE OLAJNO SU ZEBRACI. NA ICH MIESTE SA TICHO V KUTE HANBIM A ONI SA CHVALIA USPECHOM ZE ZA 3 ROKY DALI VYBRANEJ SKUPINE DOCHODCOV AZ 100 EUR!!! HANBA!!! MAFIA!!!

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *