Bohatí ľudia si miesto kávy robia ráno tento drink, ktorý ich postaví na nohy

drink 1

Potrebujete si dodať energiu na celý deň, ale nechcete ráno piť kávu? Máme pre vás ideálne riešenie. Toto smoothie vás postaví na nohy a zároveň zaženie váš prvý hlad. Navyše vás zasýti na niekoľko hodín.

Ráno vždy potrebujeme energiu na zvyšok dňa, najmä keď sme nevyspatí. Väčšina z nás siahne po káve, bez ktorej si nevie predstaviť život. Už po prvých dúškoch sa začneme cítiť lepšie a máme väčšiu chuť niečo robiť. Ak sa nechcete úplne vzdať kávy, môžete jej dopriať skvelú zmenu tým, že si pripravíte efektný koktail. Nielenže vás rýchlo povzbudí, ale aj zasýti.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci si dávajú jedlú sódu do rohov izieb. Zachraňuje to domácnosti

Povzbudzujúci ranný koktail vás hneď postaví na nohy

Nemusíte sa úplne vzdať kávy, je dôležitou zložkou tohto kokteilu. Dodá vám energiu na zvyšok dňa. Okrem toho je nápoj skutočnou vitamínovou a minerálnou bombou, pretože obsahuje len chutné a zdravie podporujúce zložky. Na jeho prípravu potrebujete:

zrelý banán,
30 g lieskových orieškov,
2 PL kakaa,
60 ml silnej čiernej kávy,
lyžičku medu,
3/4 čajovej lyžičky mletej škorice.

Ako pripraviť kávový koktail:

Na začiatku si uvarte silnú kávu, môže byť aj instantná, potom sa nemusíte hrať s cedením. Nechajte ju vychladnúť a potom ju nalejte do nádoby mixéra alebo vysokej misy.
Pridajte aj kakao, banán, škoricu a lieskové oriešky, teda zvyšné prísady.
Zapnite mixér a všetko dobre rozmixujte. Bude to chvíľu trvať, pretože lieskové orechy sú pomerne tvrdé. Napriek tomu vám dodajú zaujímavú chuť, ktorá váš koktail spestrí. Ak máte ručný mixér, ktorý si nevie poradiť s tvrdými produktmi, použite pastu z lieskových orieškov.
Kokteil nalejte do pohára. Môžete ho vypiť hneď alebo ho na chvíľu vychladiť v chladničke.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Počuli ste o tejto káva? Je najzdravšia a nejmenej dráždi žalúdok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *