Brutálny útok vlka na Slovensku: Elektrický plot preskočil a ľudia sa bezbranne prizerali

vlk

Sociálne siete sa nedávno zaplnili hrozivým videom, ktoré vzbudilo veľký ohlas medzi obyvateľmi Liptovskej Lúžnej. Zábery zachytili, ako vlk pred očami miestnych obyvateľov napadol a dotrhal nevinnú ovcu len kúsok za domami.

Autorka videa, Katka, k nahrávke pridala varovanie: „Priatelia, dávajte si pozor ak pôjdete na medokýš. Včera na pravý obed prišiel za náš dom vlk a roztrhal ovcu.“ Zdá sa, že ani elektrický oplotok, ktorý mal ochrániť domáce zvieratá, nezabránil tomuto strašnému útoku, keďže vlk ho bez väčšej námahy preskočil.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Naučte sa robiť dokonalé hranolky, ako v top reštauráciách. Stačí robiť jednu vec

Podobný strašný prípad sa odohral pred pár dňami v obci Kečkovce v okrese Svidník. Vo štvrtok večer útočila svorka vlkov na dvoch psov, čo spôsobilo hlboký smútok a neistotu medzi miestnymi obyvateľmi. Informáciu priniesol portál tvnoviny.sk

Starostka obce Kečkovce však uviedla, že nikto prípad neohlásil. Obyvatelia sa však nechali počuť, že útok sa odohral okolo tretej hodiny nadránom. „Všade navôkol sa ozýval psí štekot. Potom som začul kvičanie. Myslel som si, že psy alebo vlky dusia diviaka. Pri bránke som následne počul obrovské chrčanie. Rómovia zasvietili a zbadali sme, ako tri vlky preskočili cez plot a odišli,“ priblížil situáciu Markíze jedno zo svedectiev.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Nápoj, ktorý hydratuje lepšie ako voda. Vedeli ste to?

Ďalší sused neskôr potvrdil, že pes mal roztrhané telo, čo ukazuje na drastickosť útoku. „Podobne skončil aj pes predavačky, to bola rasa Husky alebo malamut. Takže dva psy boli roztrhané,“ dodal na záver.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *