Budúci slovenský premiér si kopol do LGBTI. Toto Fico odkazuje do sveta

robert fico

Víťaz volieb a budúci slovenský premiér Robert Fico nahral na sociálnej sieti video, ktoré opäť dvíha tlak neoliberálom.

,,Tento odkaz je aj pre bruselských socialistov a preto sú tu anglické titulky. Včera strana európskych socialistov pozastavila SMERU členstvo. Prečo nás takto trestajú za úspech? Vraj je to za náš nepekný vzťah k LGBTI. Nemám oblek ušitý z dúhovej zástavy a nechodím ani do sprievodov.

Už to prosím v tom Bruseli pochopte! Téma LGBTI nie je pre Slovensko prioritná. Za posledné roky sme sa stali druhou najchudobnejšou krajinou v EU. V SMERe rešpektujeme, že na Slovensku žijú aj komunita LGBTI a nikdy sme proti ním negatívne nevystupovali,“ uviedol Fico vo videu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Toto u vás doma najviac míňa elektrinu. Radšej to používajte rozumne

,,Nemôžeme dopustiť, aby sa malé deti už na školách učili že zmena pohlavia je jednoduchá vec a že tehotný môže byť aj muž. Ak ste nám pozastavili členstvo pre toto, tak som na SMER hrdý. Máte to v tom Bruseli pomýlené.

Kritizujú nás za proruské postojeUž ma unavuje dookola vysvetľovať, že konflikt na Ukrajine nemá vojnové riešenie. Ak nás chcete trestať za naše názory aj tak som na SMER hrdý.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ukrajinka ukázala trik, prečo si lepia obojstrannú pásku na metlu

A tretí dôvod vášho vyradenia je spojenie so stranou SNS. Ak máme byť teraz potrestaní, že nechceme spolupracovať s bláznami, som na SMER hrdý,“ dodal Robert Fico.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *