Rozkrojte citrón, posypte soľou a nechajte cez noc vedľa postele. Trik vám zmení život

citron sol

Citrón sa používa nielen v kuchyni. Naše staré mamy s obľubou solili nakrájané citrusy a potom si ich dávali k posteli. Lenže na čo? O tejto metóde sa rozhodne musíte dozvedieť a určite ju sami využijete!

Citrón má neuveriteľne široké využitie. Samozrejme, v prvom rade ho používame na dodanie jedinečnej chuti čaju, dezertom alebo jedlám, ale okrem toho je ideálny na mnohé domáce činnosti. Ako inak môžeme toto exotické ovocie využiť? Prečo by sme si ho podľa našich starých mám mali dať vedľa postele?

Netradičné využitie citróna

Vďaka množstvu vitamínov, ako sú vitamín C, B6, A a E, má citrón množstvo neobvyklých využití! Čerstvo vylisovaná šťava z tohto ovocia rozžiari naše nechty a zlepší ich stav. Citrón nám pomôže aj pri boji s lupinami.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Po plastových slamkách chce EÚ zakázať ďalšie veci, ktoré nám zľahčujú život

Stačí, ak si počas kúpeľa vmasírujete do pokožky hlavy niekoľko lyžíc citrónovej šťavy, ktorú zmiešate so sódou bikarbónou a natriete na tvrdú, zrohovatenú pokožku, aby ste ju okamžite zjemnili. Všetky tieto triky sú nám dobre známe, ale prečo naše babičky dávali vedľa postele nakrájaný citrón?

Citrón a soľ vedľa postele

Citrón so soľou vedľa postele je metóda, ktorú už dávno používali naše babičky. Ukazuje sa, že presne vedeli, čo robia! Týmto spôsobom nielen čistili vzduch, ale zbavovali spálňu aj negatívnej energie. Toto je tá najlepšia čistička! Čo by ste mali robiť vy?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Neexistujú lepšie raňajky. Pocítite prílev energie a vaše brucho bude ploché

Vezmite jeden nie príliš zrelý citrón, potom ho rozrežte na štyri časti a položte ich na tanier. Posypte ho morskou soľou a položte ho na bok hneď vedľa postele. To vám zaručí skvelý spánok. Len nezabudnite ovocie hneď po prebudení vyhodiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *