Čech našiel spôsob, ako otvoriť nákupný vozík bez mincí

nakupny vozik

Keď prídete do supermarketu a zistíte, že sa nemôžete dostať k nákupnému vozíku, pretože vám chýbajú mince správnej veľkosti, je to nepríjemné. Poradíme vám, ako vozík odomknúť. Nemusíte byť odkázaní na nedostatok miesta v malom vozíku a môžete pohodlne nakupovať.

Uzamykanie vozíkov

Skutočnosť, že vozíky sú uzamknuté mincami, vyplynula z obavy, že by sa voľne položené vozíky nevrátili na miesto určenia. Zostávali by roztrúsené po parkovisku a blokovali by premávku. Nakoniec by to viedlo k tomu, že supermarket by musel zamestnať ďalšiu osobu, ktorá by sa starala len o nákupné vozíky. V čase tlaku na hospodárstvo a nedostatku pracovných síl je toto riešenie nevyhovujúce.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Slováci si začali dávať soľ pod posteľ. Tento nápad zachraňuje domácnosti

Vozíky na mince

Zastávka v supermarkete na nákup je bežnou úlohou, ktorú väčšina ľudí musí vykonať aspoň raz týždenne. Moderné platobné metódy uľahčujú nakupovanie a jediné, čo musíte urobiť, je zamieriť dovnútra s telefónom alebo kreditnou kartou. Nič z toho sa však nezmestí do určenej priehradky na mince a neuvoľní váš nákupný vozík z radu.

Čaká vás nekonečné hľadanie mince správnej veľkosti alebo prezeranie rôznych príveskov na kľúče so zasunutými a predpripravenými tampónmi. Ako zvládnete veľký nákup, keď nemôžete uvoľniť vozík?

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pri zapnutí práčky urobte túto vec a ročne ušetríte vždy 200 eur ročne

Odomykanie nákupných vozíkov

Na odomknutie nákupného vozíka stačí obyčajný kľúč. Ak ho šikovne vložíte do otvoru na mince, príslušný mechanizmus sa zatlačí a vozík sa otvorí. Takto môžete vo vozíku nakúpiť veľké množstvo tovaru, aj keď v peňaženke nemáte mincu v zodpovedajúcej hodnote alebo ste išli nakupovať len s kreditnou kartou. S vozíkom môžete nákup ľahko prepraviť do kufra auta na parkovisku.

V opačnom prípade budete musieť svoj nákup naskladať do nákupného vozíka, pomôcť si taškami z oddelenia pečiva alebo zeleniny alebo siahnuť po väčšej krabici, ktorá zostala na niektorom z regálov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *