Čech tvrdí, že bojuje na Ukrajine, ale nevidí, kam idú všetky milióny. Všetko si to vymýšľa?

cech bojuje na ukrajine

Čech Matouš Bulíř, ktorý tvrdí, že bojuje na Ukrajine nahral na sociálnej sieti video, ktoré zdieľajú tisíce ľudí. Jeho informácie sú však podľa všetkého do veľkej miery vymyslené či veľmi skreslené. Iní tvrdia, že šíri ruskú propagandu.

Tvrdí, že keď sa vrátil po niekoľkých týždňoch opäť na front, nič sa nezmenilo, aj keď na Ukrajinu idú stovky miliónov eur či dolárov.

Muž odkazuje politikom v Česku, ktorí podporujú Ukrajinu, aby sa prišli osobne pozrieť do bojov. Tvrdí, že nevidí, kam idú všetky tie peniaze.

Je to všetko fake či vymyslené video?

Europoslanec, ktorého muž spomína vo videu, jeho slovám neverí.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

„Tento borec o sobe tvrdi, že bojuje v první linii na Ukrajině. Nikdo ho tam ale nezná včetně Ukrajinců a našich vojáků. Budu rád, za jakékoliv info k němu. Nechci mu křivdit, ale zatím to vypadá na fake.“ napísal český europoslanec Zdechovský.

Na internete sa objavilo ďalšie video, kde je tento český občan Matouš Bulíř konfrontovaný iným českým dobrovoľníkom, ktorý bojuje v prvej línii na Ukrajine.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

Ten ho kritizuje za to, že západnú techniku nevidel preto, pretože nikde poriadne na Ukrajine nebol. Matouš Bulíř dokonca povedal, že si vystrelil len raz z pušky AK-47.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *