Celý život ste mlieko a džúsy nalievali zle. Robiť sa to má takto

mlieko nalievanie

Ako naliať mlieko alebo džús do pohára? Najpravdepodobnejšie tak, že ho držíte tak, aby bol plastový výtok na dne, čo najbližšie k poháru alebo miske, aby ste náhodou nič nevyliali.

A predsa sa často stane, že sa malé množstvo nápoja v určitom momente vyleje silnejším prúdom na stôl alebo kuchynskú linku. Je to preto, že kartón držíte nesprávne.

Klasický obrázok: pripravujete raňajky, vytiahnete kartón džúsu alebo mlieka a chcete si trochu naliať do pohára. Nanešťastie, takmer hneď, ako kartón nakloníte, džús sa rozplynie a vyleje na pracovnú dosku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Každý deň pite tieto čaje a brucho do leta začne miznúť

Ukazuje sa, že prelievanie mlieka alebo džúsu z kartónu do pohára sa vôbec nemusí skončiť takto. Existuje triviálne jednoduchá technika, ktorá nám pomôže preliať obsah kartónu bez toho, aby sme upustili čo i len kvapku. Aby sa tak stalo, stačí, ak kartón uchopíte inak. Oveľa lepší prietok tekutiny cez zátku je možný, ak zátka nie je na dne (otvorom bližšie k poháru), ale na vrchu.

Takto všetka tekutina prejde do pohára a nie vedľa neho. Všetko je dokonale vysvetlené vo videu zverejnenom na účte youtube PLTube.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nevyhadzujte plesnivé paradajky. Radšej ich rýchlo takto využite

Týmto umiestnením kartónu sa tekutina v ňom nebude tak „šmýkať“, ale jednoducho sa bude voľne vylievať rovnomerným prúdom.

dzus

Ak sa však z nejakého dôvodu tento spôsob nebude používať, možno použiť iný patent. Predtým, ako začnete šťavu nalievať, jednoducho urobte nožom niekoľko malých otvorov v hornej časti kartónu. To spôsobí, že pri nalievaní obsahu sa cez otvory urobené nožom do kartónu dostane vzduch, a tým sa zabráni rozstrekovaniu šťavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *