Chlapec v Galante sa chcel odfotiť na vagóne. Zabil ho elektrický prúd pred očami priateľky

galanta vagon

Tragická udalosť zasiahla mesto Galanta na Veľkonočný pondelok, keď 21-ročný mladík prišiel o život pri pokuse o fotografovanie na vagóne. Polícia vyšetruje prípad a zdá sa, že k nešťastiu došlo z nevedomosti.

Podľa informácií z miesta činu, mladý muž vyliezol na nákladný vagón na miestnej železničnej stanici s cieľom urobiť si fotku. V tom okamihu ho zasiahol silný elektrický prúd, ktorý bol dôsledkom toho, že vagón bol pripojený na elektrické vedenie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Takýmto hnojivom zalejte muškáty a úplne ožijú

Okamžite boli na miesto prípadu zavolaní policajti a záchranári, no už nedokázali pomôcť mladíkovi. Okrem neho sa na mieste nachádzala aj jeho priateľka, ktorá mala byť svedkom nešťastnej udalosti.

Vyšetrovanie prípadu ešte stále prebieha a policajti apelujú na verejnosť, aby si dávala pozor na riziká spojené s fotografovaním na nebezpečných miestach, ako sú napríklad železničné koľaje alebo elektrické vedenia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Postihla vašu úrodu pleseň zemiaková? Postriekajte ich týmto a zachránite ju

Táto tragická udalosť je dôkazom toho, že niektoré nezodpovedné kroky môžu mať smrteľné následky. Dôležité je, aby sme si boli vedomí rizík a nevystavovali sa nebezpečenstvu preto, aby sme si urobili fotku alebo video. Životy sú cenné a nezameniteľné a treba si ich chrániť za každých okolností.

One Reply to “Chlapec v Galante sa chcel odfotiť na vagóne. Zabil ho elektrický prúd pred očami priateľky”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *