Chorvátky v Bratislave chceli okradnúť babičku. Svedok ich odfotil a zavolal políciu

kradez bratislava zlodeji

Dve ženy obvinené z trestného činu krádeže formou spolupáchateľstva v štádiu pokusu v uliciach bratislavského Starého Mesta už čelia obvineniu. Ich plán na odcudzenie vecí od staršej pani bola zmarený vďaka okoloidúcemu svedkovi.

Podľa informácií poskytnutých bratislavským policajným hovorcom Michalom Szeiffom, incident sa odohral v sobotu 22. apríla 2023 krátko pred desiatou hodinou ráno. Dve obvinené ženy kráčali po trase z Rybného námestia cez prechod pre chodcov pred mostom SNP smerom k Dunaju, kedy sa rozhodli okradnúť staršiu pani. Jedna zlodejka si všimla batoh na chrbte pani a rozhodla sa odcudziť z neho veci. Zatiaľ čo druhá žena pani sledovala, prvá jej rozopla zips na batohu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Najhoršia možná ingrediencia na raňajky. Odborník na výživu vám radí, aby ste ju vyhodili z taniera

Plán obvinených však bol zmarený okoloidúcim mužom, ktorý si všimol ich nekalých úmyslov. Bez váhania ženy odfotil a zavolal na číslo 158, aby nahlásil konanie trestnej činnosti. Obidve ženy sa následne pokúsili odtiahnuť, no boli obmedzené na osobnej slobode a eskortované na príslušné policajné oddelenie.

Dve ženy obvinené z krádeže formou spolupáchateľstva v štádiu pokusu sú Laura K. (46) a Zvjezdana M. (55), obe občianky Chorvátska. Okolnosti ich konania ukazujú, aké nebezpečné môžu byť ulice a aký dôležitý je svedok v boji proti trestnej činnosti. Ďalšie informácie o tomto prípade zatiaľ nie sú k dispozícii.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  3 hlavné chyby pri pestovaní cesnaku. Väčšinou ich robia aj skúsení záhradníci a strácajú úrodu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *