Chuck Norris príde v lete na Slovensko. Čo bude robiť v Žiline?

chuck norris slovensko zilina

Chuck Norris oznámil na svojej oficiálnej sociálnej sieti, že navštívi Slovensko a konkrétne Žilinu. Americký herec, ktorý má na konte množstvo nezabudnuteľných rolí v kultových filmoch, sa objaví na festivale Orion, ktorý sa uskutoční od 30. júna do 2. júla 2023 v Žiline.

Hoci zatiaľ nie je známe, s akou šou sa Chuck Norris predstaví, fanúšikovia už teraz túžia po tom, aby sa mohli stretnúť so svojím idolom naživo. Chuck Norris má už 83 rokov, ale aj naďalej sa drží formy a predvádza svoje bojové umenie. Slováci ho poznajú najmä ako texaského rangera Walkera zo seriálu Walker, ktorý sa natáčal v rokoch 1993 až 2001.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto sa vám postupne deje s mozgom, ak jete nezdravé potraviny

Festival Orion je novinka na slovenskej hudobnej scéne, no už teraz sľubuje nezabudnuteľné zážitky pre fanúšikov všetkých vekových kategórií a hudobných žánrov. Okrem Chucka Norrisa sa na festivale objavia aj ďalšie známe mená domácich aj zahraničných interpretov, ako napríklad Habera a Team, Alphaville, Safri Duo, Kabát, Slade či Olympic.

Pre fanúšikov Chucka Norrisa to bude určite jedinečná príležitosť vidieť svojho obľúbenca naživo a užiť si nezabudnuteľné vystúpenia ďalších hviezd na festivale Orion. Ak máte záujem o lístky, neváhajte a sledujte oficiálnu stránku festivalu. Tá prinesie ďalšie informácie o programovom zložení a predaji vstupeniek.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci zbytočne platia veľa za vodu. Stačí urobiť trik pri splachovaní

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *