Dajte kocky ľadu do práčky a začnite prať. Je to najlepší trik

pranie

Pranie nepatrí medzi obľúbené činnosti mnohých ľudí. Niektorí sa dokonca smejú, že im to trvá dva týždne: prvý deň sa perie, druhý deň sa suší a zvyšok času oblečenie čaká na vyžehlenie a uloženie späť do skrine. Ale čo keby ste si mohli trochu odľahčiť záťaž?

Na internete môžeme nájsť nepreberné množstvo patentov, ktoré nám pomôžu s mnohými domácimi prácami. Nie je to inak ani v prípade prania. Môžeme vyskúšať rôzne domáce prostriedky, ktoré nahradia drahé prášky a kapsule. Nechýbajú ani rady, ako udržiavať samotnú práčku a sušičku. A počuli ste už o triku s kockami ľadu?

Vložte kocky ľadu do bubna a sledujte, čo sa stane

Toto je ďalší spôsob, ako si uľahčiť život. Spočíva v tom, že do bubna sušičky vložíte vyprané a usušené oblečenie a vhodíte k nemu niekoľko kociek ľadu. Potom nastavte teplotu na najvyšší stupeň a zapnite program osvieženia. Približne po niekoľkých minútach bude naša bielizeň vyžehlená. Znie to neuveriteľne? Vôbec nie!

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Majú to všetky obchody. Jedzte na raňajky a vyženie vám usadeniny z čriev

Má to právo fungovať?

Trik spočíva v tom, že kocky ľadu sa roztopia a voda sa začne odparovať, kým sa bielizeň točí v bubne. Vlhkosť a neustály pohyb spôsobia, že z bielizne zmiznú záhyby. Najdôležitejšie je vybrať už vyžehlené veci hneď po skončení programu a zložiť ich alebo zavesiť na vešiaky. V opačnom prípade sme na začiatku. Cestovný patent funguje rovnako, keď si na výlet zabudneme vziať žehličku. Oblečenie, ktoré si chceme obliecť, potom zavesíme na vešiak a necháme ho v kúpeľni, zatiaľ čo si sami dáme horúcu sprchu. V tomto prípade je za úspech zodpovedná spolupráca vlhkosti a gravitácie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kľúčové ošetrenie paradajok. Vykonávajte pravidelne a úroda bude skvelá

Trik s kockami ľadu určite pomôže všetkým, ktorí radšej vysávajú púšť, než by sa pustili do žehlenia oblečenia. Veď nie každý je fanúšikom rozkladania žehliacej dosky, hľadania zásuvky na zapojenie žehličky a následného strávenia desiatok minút žehlením všetkého oblečenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *