Vložil kameru do umývačky riadu a ukázal, čo sa v nej deje. Radšej už bude umývať ručne

umyvacka riadu

Čo sa deje v umývačke riadu, keď periete oblečenie? Ak vložíte oblečenie do práčky, môžete cez sklenené okienko vidieť, ako sa perie, ale v umývačke riadu túto možnosť nemáte. Jeden používateľ internetu sa to rozhodol vyskúšať a do umývačky riadu umiestnil kameru.

Ako umývačka riadu odstraňuje nečistoty z riadu? Koľko vody vlastne spotrebič potrebuje na vykonanie jedného umývacieho cyklu? Určite mnohých z nás zaujímalo, čo sa deje v umývačke riadu, keď sú dvierka zatvorené. Istý používateľ Instagramu sa to rozhodol overiť a umiestnil do umývačky riadu kameru, aby sme mohli vidieť, ako sa riad umýva.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto sa stane, keď začnete každé ráno piť vodu s citrónom s vašim telom

Umiestnil kameru do vnútra umývačky riadu. Ako vyzerá cyklus umývania riadu?

Na Instagrame používateľ používajúci prezývku Povsadventures zverejnil video, v ktorom môžeme vidieť, ako vyzerá cyklus umývania riadu. Do umývačky riadu umiestnil kameru, takže môžeme sledovať, ako umývačka umýva riad. Video sa páčilo viac ako 1,3 milióna ľudí.

Vďaka videu môžeme vidieť, čo spotrebič postupne robí, a pozorovať, ako presne mizne špina z riadu. Umývačky riadu sú mimoriadne užitočné spotrebiče, ktoré nám uľahčujú každodenný život, ale nesmieme zabúdať, že spotrebujú veľa vody.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Teraz je čas rozmixovať toto ovocie a piť denne. Napraví tlak a začnete chudnúť

Štandardná umývačka riadu spotrebuje na jedno umývanie až 10 litrov, menšia a užšia približne 8 litrov. Preto nezabudnite, že ak sa ju rozhodnete zapnúť, mali by ste ju naplniť celú a neplytvať vodou len na niekoľko špinavých tanierov.

Video si pozrelo viac ako 1,3 milióna ľudí. „Nevedel som, že to chcem vidieť“.

Používatelia internetu si video s obľubou pozreli a vyjadrili obavy, pretože voda na videu je hnedá.

3 Replies to “Vložil kameru do umývačky riadu a ukázal, čo sa v nej deje. Radšej už bude umývať ručne

  1. Ľudia nech je Matovič aký je pre mnohých z vás možno smiešny je to jediný človek ktorý niečo urobil pre ľudí. Žiadna iná politická strana nič nesplní majú len programy a sľuby ktoré po voľbách hodia do koša ako každý raz.Budú rozkradať tento štát.Na nás im vôbec nezáleží nebuďte naivný že splnia to čo sľubujú. Politika je špinavá nedostojna je to peklo kde sa pohybujú ľudia ktorý sú horší ako diabol sám a pán Matovič je jediné svetlo v Tom čiernom pekle. Možno sa smejete. Veď uvidíte sami koho si zvolíte ten kto si tento článok prečíta mi dá raz za pravdu ale už bude neskoro.

  2. Jedno veľké spláchnutie záchoda spotrebuje 8-10 l. Umytie riadu vo výlevke tiež nezaobíde bez vody… a možno i väčšom objeme. Nehovoriac o čase, počas ktorého môžem robiť niečo iné. Absolútne zavádzajúci článok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *