Dajte si ponožku na vysávač a poďakujete nám. Trik zachraňuje domácnosti

ponozka vysavac

Občas sa stane, že na panely alebo huňatý koberec spadne nejaký drobný predmet, napríklad náušnica, alebo ešte horšie, jej zátka. Ako ju nájsť bez toho, aby ste ju hľadali centimeter po centimetri v kolenách? S týmto jednoduchým trikom to zvládnete za okamih.

Hoci sa môže zdať, že pretiahnutie ponožky cez trubku vysávača je prinajmenšom nezvyčajné, v skutočnosti sa v ňom skrýva isté praktické využitie. S pomocou tohto triviálneho triku v okamihu vyriešite odveký problém a nájsť náušnice v koberci už nikdy nebude problém.

Natiahnite ponožku na rúrku vysávača. Prečo by ste to mali urobiť.

Drobné predmety sa často strácajú alebo padajú. Bohužiaľ, ich hľadanie môže byť nepríjemné a v lepšom prípade jednoducho časovo náročné, takže ich niekedy jednoducho odpíšeme. Pritom stačí vyskúšať jednoduchý trik, ktorý vám túto úlohu výrazne uľahčí. Všetko, čo potrebujete, je vysávač a ponožka. V čom spočíva toto tajomstvo?

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Podľa tejto veci zistíte, či kupujete chutné pomaranče

Ako nájdete náušnicu v koberci? Siahnite po ponožke

Upadnutie drobnej náušnice alebo náušnicového pluga na vzorovanú podlahu, laminát alebo nadýchaný koberec často spôsobí, že je naozaj ťažké ju nájsť. Ak ste sa s touto situáciou stretli, nevzdávajte sa a vyskúšajte šikovný trik. Jednoducho vyberte zo zásuvky ponožku a pretiahnite ju cez koniec trubice vysávača. Teraz už stačí len spustiť spotrebič a prejsť ním po podlahe v blízkosti miesta, kam spadla, a v okamihu ju nájdete. Navyše sa vďaka uzáveru podobnému ponožke na mieste zastaví a nebude sa vťahovať dovnútra. Zabudnite na namáhavé hľadanie na kolenách.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tajný recept záhradkára. Týmto zalievajte paradajky a budú sladučké

Čo všetko sa dá robiť s ponožkou? Nevyhadzujte tie, ktoré sa nezhodujú

Použitie ponožky na hľadanie náušníc nie je jediné zaujímavé, ale aj nezvyčajné využitie, ktoré môžete urobiť. O to viac, keď máte v zásuvke veľa jednotlivých kusov. Ponožky sú ideálne na ľahké puzdro na okuliare, ktoré ich chráni pred poškriabaním (ale nie pred rozdrvením, takže na to myslite). Medzitým, keď si odstrihnete materiál pokrývajúci prsty, môžete ich použiť na výrobu lokní. Svoje vysušené vlasy zviažte do chvosta, potom ich prestrčte cez ponožku, rozdeľte na dve časti a zrolujte do látky. Nechajte to tak celú noc a ráno sa tešte z krásnych, prirodzených vĺn.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *