Dedinčania na Spiši sa pustili do policajtov. Škrtili ich a dotrhali im uniformy

policia bitka romovia

Násilný útok na policajtov v Markušovciach na Spiši spôsobil veľké rozruchy v tejto malebnej dedine. Nočná bitka medzi miestnymi mužmi vyústila do konfrontácie s políciou, ktorá musela rýchlo zasahovať. Informuje o tom portál spravy.rtvs.sk

Podľa informácií sa dvojica mužov, otec a syn, rozhodla zaútočiť na policajtov. Svedkovia tvrdia, že ich napadli, škrtili a roztrhali im uniformy. Našťastie, kolegovia prítomní na mieste okamžite zareagovali a priskočili im na pomoc.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Cítite sa po káve stále ospalí a vôbec nemáte viac energie? Toto robíte zle

Útočníkov následne zadržali a previezli ich na obvodné oddelenie v Markušovciach, kde im bude predložené obvinenie. Policajti a zranení účastníci bitky boli následne prevezení na urgentné oddelenie miestnej nemocnice, kde im poskytli potrebnú lekársku starostlivosť.

Obec Markušovce je teraz šokovaná týmto incidentom. Polícia už začala vyšetrovanie, aby zistila dôvody a okolnosti, ktoré viedli k takémuto násilnému stretu. Zatiaľ nie sú známe žiadne podrobnosti o možných pohnútkach útočníkov.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Osviežuje, zoštíhľuje a posilňuje imunitu. „Vidiecku limonádu“ milovali už naše babičky

Celú reportáž od RTVS 24 si môžete pozrieť tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *