Dnes ráno nečakane umrel mladý slovenský športovec

Untitled 2 1

Z piatka na sobotu ráno umrel v Bratislave len 31 ročný slovenský športovec. Profesionálny squashistu Miroslav Celler vo februári 2011 dosiahol v rebríčku 283. miesto v kariére.

Miroslav Celler, ktorý reprezentoval Slovensko zomrel vo veku 31 rokov, informáciu priniesol portál noviny.sk.

„Podľa zdroja TV JOJ mal Miroslav údajne spadnúť na schodoch v podniku na Bielej ulici v Starom Meste v Bratislave v noci na sobotu, 7. januára. Namierené mal mať domov spolu so svojím kamarátom, ktorý po páde skončil v nemocnici,“ spresnili noviny.sk.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Čo je potrebné urobiť pred výsadbou cibule a cesnaku už teraz?

Celler počas svojej kariéry zaznamenal niekoľko cenných úspechov. V roku 2015 bol majstrom Slovenska a stal sa aj 8 násobným majstrom SR juniorov.

V súčasnosti sa vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Skoro každý si takto vypláchne zuby po čistení. Je to však veľká chyba

„V sobotu 7.1.2023 približne o 02.20 hod. sme prijali na linke 158 oznámenie v zmysle, ktorého sa mal v Starom Meste v Bratislave nachádzať 31-ročný muž, ktorého sa aj napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci nepodarilo zachrániť,“ spresnila polícia.

„Je mi ho ľúto a hlavne rodiny, ktorá prišla v novom roku o blízkeho.Viem čo prežívate, zažila som to.Uprimnu sústrasť celej rodine 🖤“ píše diskusii Janka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *