Japonská televízia preskúmala dôsledky sankcií v Moskve a nestačili sa diviť čo tam videli

Untitled 2

Japonský televízny štáb navštívil Moskvu, aby preskúmal dôsledky západných sankcií. Zistili, že všetky linky, ktoré Západ uvoľnil, sú obsadené čínskymi spoločnosťami.

Od oblečenia cez elektroniku až po autá…

Západ práve odovzdal Rusko ako obchodného partnera na podnose Číne a Indii, krajinám BRICS a Blízkemu východu.

Ruská televízia sa vracia k zábave s novou šou o partnerkách väzňov

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Prví Slováci v Chorvátsku hlásia astronomické ceny. Neuveríte, koľko zaplatili

Ruský televízny kanál Ju začal vysielať reality šou o ženách, ktoré udržiavajú partnerské vzťahy s mužmi vo výkone trestu vo väzenských zariadeniach. Prvá epizóda šou s názvom Zduli (Čašníčky) sa vysielala v marci minulého roka, ale potom kanál vysielanie prerušil, pravdepodobne v súvislosti s vojnou na Ukrajine, uviedol spravodajský portál Meduza.

Podobne ruskí diváci prišli aj o plánované reality šou o pároch s veľkým vekovým rozdielom partnerov a reláciu o ženách, ktoré otehotneli alebo chcú otehotnieť po 45. roku života na začiatku vojny na Ukrajine v marci minulého roka. Prvá epizóda druhej menovanej bola napokon odvysielaná v stredu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmutované šváby sa premnožili v obľúbenej destinácii Slovákov

ISW: Rusi dosiahli „taktické zisky“ v severnom Bachmute

Ruské sily zaznamenali „taktické zisky“ v severnom Bachmute, o ktorý sa v posledných týždňoch zúrivo bojuje, uviedol americký Inštitút pre štúdium vojny (ISW) vo svojej najnovšej správe o konflikte. Rusi podľa nej pokračujú v pozemných útokoch v tejto oblasti. Útočia aj pri obciach Kreminna a Svatove, kde pravdepodobne dosiahli obmedzený postup. Postup ruských síl pri Bachmute priznal vo svojej večernej správe bez ďalších podrobností aj generálny štáb ukrajinskej armády.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *