Kamión pri Topoľčanoch vpálil do zástavky a o centimetre minul ľudí

kamion nehoda topolcany

Dnes dopoludnia došlo k dopravnej nehode v obci Preseľany v topoľčianskom okrese, pri ktorej sa vodič nákladného auta plne nevenoval situácii v cestnej premávke a prešiel mimo cestu vpravo. Nehoda sa stala na mieste, kde sa nachádza obchod, cintorín a autobusová zastávka, ktoré sú často navštevované chodcami.

Nákladiak len o centimetre minul skupinku ľudí, ktorí čakali na autobusovej zastávke. Vodič utrpel pri nehode ťažké zranenia a bol prevezený do nemocnice. Našťastie, nikto iný nebol zranený.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Na európsky kontinent sa ženie veľká hrozba. Slovensko sa tomu nevyhne

Podľa predbežných odhadov bola škoda spôsobená nehodou vyčíslená na 70 000 eur. Bude sa tiež skúmať prítomnosť alkoholu v krvi vodiča z krvnej vzorky, pretože vodič nemohol podstúpiť dychovú skúšku kvôli svojim zraneniam.

Dopravné nehody sa stávajú každodenne, no táto ukázala, aké dôležité je venovať plnú pozornosť cestnej premávke. Rýchlosť a nedostatočné venovanie sa situácii v cestnej premávke môže mať tragické následky pre vodiča i pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Prosíme vodičov, aby boli vždy ostražití a plne venovali pozornosť cestnej premávke, aby sme sa vyhli takýmto tragédiám.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Bez mince či žetónu otvoríte za sekundu nákupný vozík týmto trikom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *