Ľudia si na večer nanášajú pastu na papierové utierky. Vyriešia tým otravný problém

pasta komare

Čo odpudzuje komáre doma? Ukazuje sa, že niektoré triky sú nezvyčajné, ale účinné. Namiesto toho, aby ste investovali do drahých prípravkov z obchodu, natrite papierovú utierku zubnou pastou. Pretrvávajúci problém zmizne zo dňa na deň.

Čím odpudzovať komáre doma? Ukazuje sa, že niektoré triky sú nezvyčajné, ale účinné. Namiesto investovania do drahých prípravkov z obchodu natrite papierovú servítku zubnou pastou. Pretrvávajúci problém zmizne cez noc.

Domáci prostriedok proti komárom. Použite zubnú pastu

Ak sa chcete komárov rýchlo zbaviť, stačí použiť papierovú utierku, zubnú pastu a zapaľovač. Odtrhnite kúsok papiera a opatrne naň naneste mentolovú zubnú pastu. Neskôr papier zrolujte do pevnej rolky a pastu rozotrite aj na vonkajšej strane papiera.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zapáchajú nakladané uhorky a majú horkú chuť? Všetko kvôli bežnej chybe

Posledným krokom je umiestnenie hotového predmetu do žiaruvzdornej nádoby a zapálenie konca. Bude jemne tlieť a šíriť okolo seba mätovú vôňu, ktorá odradí komáre. Nezabudnite nenechať tlejúci papier bez dozoru a nezabudnite ho uhasiť pred spaním.

Ako si vyrobiť domáci repelent proti komárom? Použite suchú kávu

Ďalším trikom na odpudzovanie komárov je zapálenie mletej suchej kávy. Metódu na TikToku predstavila @profesorka.kasia.

@profesorka.kasia #edutok #ciekawostka #kawa #komar ♬ dźwięk oryginalny – profesorka.kasia

Jednoducho ju nasypte do misky a zapáľte. Tlejúci dym odplaší hmyz, ktorý bude hľadať bezpečné útočisko. Na zvýšenie účinku môžete kávu zmiešať s bobkovým listom, sušeným rozmarínom a bazalkou. Pod videom sa objavili komentáre ľudí, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti s bojom proti komárom.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte pravidelne a budete mať zdravé črevá a štíhlejší pás. Vedci nepochybujú o tom, že

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *