Ľudia si v zime striekajú túto zmes do čiapky a rieši im to problém

ciapka

Zima je pomerne náročná, najmä ak chcete vyzerať dobre. Niektorí ľudia si odpustia teplú čiapku, aby si udržali účes v dobrej kondícii. Toto riešenie vás však môže vyjsť veľmi draho.

Studený vietor a sneh nás môžu rýchlo zmraziť. Nie je ďaleko k tomu, aby ste ochoreli. Preto namiesto toho, aby ste sa vzdali klobúka, je vhodné nastriekať ho jedným prípravkom. Takto si nepokazíte účes.

Ako si vybrať čiapku na zimu?

Čiapka na zimu je naozaj dôležitým doplnkom. Bez nej nie je ťažké prechladnúť. Čiapku však treba vnímať aj ako štýlový doplnok. Na výber je viac ako len dobre známe bavlnené čiapky. Zaujímavou možnosťou sú aj vlnené čiapky.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Neuveriteľné, s čím všetkým vám pomôže aloe vera. Pestujte si ju doma

Pri výbere čiapky by sme mali dbať práve na materiál, z ktorého je vyrobená. Klobúky a čiapky z umelých materiálov nám neudržia hlavu v teple, keď je vonku chladno.

Nosenie čiapky nemusí znamenať neustále rozstrapatené vlasy. Existuje jednoduchý spôsob, ako udržať vlasy v dobrom stave, aj keď si čiapku zložíte. Ako sa chrániť pred poškodenými vlasmi?

Toto je spôsob, ako zabrániť tomu, aby vám čiapka zničila účes

Krepovité vlasy spôsobené klobúkmi sú nočnou morou mnohých z nás. Práve preto si často odpustíme teplú čiapku. Jednoduchá zmes zabezpečí, že čiapka nebude mať vplyv na stav našich vlasov.

Pred odchodom z domu si čiapku jednoducho postriekajte zmesou z glycerínu, obľúbeného esenciálneho oleja, destilovanej vody a octu. Príprava odvaru je naozaj jednoduchá.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Arónia kvitne už v marci. Jej plody budú šialene rásť

Do fľaše s rozprašovačom nalejte 100 ml vody, dve čajové lyžičky octu, niekoľko kvapiek esenciálneho oleja a lyžicu glycerínu. Všetko zmiešam a nastriekam na vnútornú stranu uzáveru. Takto sa nepoškodí účes. Čo ďalšie vám pomôže udržať vlasy v dobrej kondícii?

Starajte sa o svoje vlasy v zime

V zime sa musíme dobre starať o samotné vlasy. Je dôležité používať správne kondicionéry na posilnenie a úpravu vlasov. Dobrou voľbou sú aj bezoplachové kondicionéry.

Mnohé ženy majú tiež tendenciu zaspávať s mokrými vlasmi. To nie je najlepšie riešenie a môže viesť k lámavosti vlasov a ochoreniam pokožky hlavy. Je lepšie mať to na pamäti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *