Ľudia si začali doma prepichovať zubnú pastu. Rieši im to veľký problém

zubna pasta zachod

Nevzhľadné škvrny od vodného kameňa na toalete sú problémom, ktorý sa vyskytuje v mnohých kúpeľniach. Opakované pokusy o drhnutie často zlyhávajú. Našťastie existuje trik, vďaka ktorému všetky usadeniny zmiznú. Siahnite po výrobku, ktorý používate každý deň.

Bez ohľadu na to, ako usilovne drhnete, je často ťažké odstrániť nevzhľadné usadeniny, ktoré časom stmavnú a sú ešte nápadnejšie. Čistiace prostriedky dostupné v obchodoch sú nielen drahé a neúčinné, ale ich účinok sa ukazuje ako dočasný. Aby sa toaleta stále leskla a vyzerala nedotknuteľne, často sa uchyľujeme k ďalšej podpore v podobe WC kocky. Ukazuje sa, že aj tento výrobok môžete nahradiť.

Prečo dávať zubnú pastu do záchodovej misy? Prepichnite ju na viacerých miestach

Netradičný spôsob s tubou zubnej pasty na udržiavanie čistoty toalety je čoraz obľúbenejší. Dôvodom je nielen cena, ale predovšetkým účinnosť, keďže funguje až tri mesiace. Udržiavanie toalety v čistote medzi jednotlivými čisteniami bude oveľa jednoduchšie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Postrekujte raz za mesiac. Burina nadobro zmizne

Dôvodom sú účinné látky obsiahnuté v tube, ktoré pôsobia proti usadzovaniu vodného kameňa na toalete a zároveň bielia príslušenstvo. Túto metódu predviedol používateľ YouTube, ktorého nájdete pod menom @CleanWithConfidence. Všetko, čo musíte urobiť, je:

  • Vezmite si tubu zubnej pasty podľa vlastného výberu.
  • Prepichnite niekoľko otvorov (alebo nožnicami vystrihnite malé štrbiny).
  • Tubu umiestnite do záchodovej nádržky.
  • Obsah zubnej pasty sa postupne dostane do vody.

Nielenže sa zbavíte nepríjemného zápachu v toalete, ale vyčistíte aj povrch toalety bez toho, aby ste sa jej dotkli alebo ju drhli. Navyše ušetríte peniaze za osviežovače vzduchu a čistiace prostriedky. Ak je pasta mentolová, bude navyše uvoľňovať sviežu mätovú vôňu.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Babičkin liek na bolesti kolien a kĺbov. Prečo naň zabúdame a chodíme si len po lieky?

Čistenie toalety domácimi metódami. Nalejte ocot a bojujte so špinou a všetkými usadeninami

Ďalším riešením je použitie octu. Je to skvelý prírodný čistiaci prostriedok, ktorý bude lacnejší ako väčšina špecializovaných čistiacich prostriedkov. Stačí, ak do záchodovej misy nalejete liter bieleho octu. Uistite sa, že sa dostane do všetkých častí, aby ste pokryli všetky miesta, kde môže byť obzvlášť problematický vodný kameň. Nechajte ho pôsobiť 3-4 hodiny. Na obzvlášť znečistených miestach ho môžete nechať pôsobiť cez noc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *