• 13 augusta, 2023
  • Zatiaľ bez komentára
  • 4minúty čítania

Ľudia v Peru tvrdia, že natočili mimozemšťanov, ktorí ich dokonca napadli

Ľudia v Peru tvrdia, že natočili mimozemšťanov, ktorí ich dokonca napadli

Peruánski dedinčania tvrdia, že ich napadli „mimozemšťania v štýle Predátora“, píše americký denník The Sun.

Členovia domorodého národa Ikitu z vidieckeho regiónu Alto Nanay tvrdia, že videli tvora po tom, ako napadol 15-ročné dievča. Domorodci tvrdili, že záhadný tvor ju „porezal“ na krku, čo si vyžiadalo vážne lekárske ošetrenie. Lovci z kmeňa tvrdili, že na obrneného tvora „strieľali“. Čoskoro však zistili, že stvorenia sú „imúnne voči ľudským zbraniam“.

Domorodci údajne videli, ako jedno zo sedemmetrových zvierat zmizlo a opäť sa objavilo na mieste činu. Obyvatelia Ikitu spresnili, že by mohlo ísť o mimozemšťanov z inej planéty, zatiaľ čo iní občania sa domnievajú, že ide o folklórne príšery. Podľa novín by „predátori“ mohli byť „drony zahalené látkou a maskami, ktorých cieľom je zastrašiť miestnych obyvateľov nelegálnymi baníkmi v štýle Scooby Doo-ho“.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Pokuta za otvorené okno či zapnutú klimatizáciu v aute. Dajte si pozor, kam jazdíte

Jairo Reátegui Ávila, jeden z vedúcich predstaviteľov komunity, hovoril o podivnom výskyte a opísal ich ako podobnosť so Spider-Manovou nemesis, Green Goblinom, uvádza RPP Noticias.

„Títo páni sú mimozemšťania. Vyzerajú obrnení ako Green Goblin zo Spider-Mana. Dvakrát som na neho vystrelil a on nepadol, ale vzniesol sa a zmizol. Sme zdesení z toho, čo sa deje v komunite,“ povedal vodca komunity y.

„Majú striebornú farbu, okrúhly tvar s topánkami a stoja s tým. Vznášajú sa meter vysoko a na päte majú červené svetlo. Majú dlhé hlavy a žltkasté oči. Vďaka tomu vás dobre vidia a odchádzajú. Sú to experti na úniky.“

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Ceny nafty a benzínu v Poľsku sú tak nízke, že keby tam natankujete plnú, ešte si aj nakúpite

Ďalší svedok udalosti spresnil, že šelmy skrývajú svoju identitu a vedia lietať.

„Nedovolia, aby ste videli ich tvár a ich telo sa vznáša. Na udržanie rovnováhy (pri lietaní) používajú ruky, ale chodia normálne. Vždy, keď priletíme, letia s aktiváciou niečoho na nohách. Majú kolieska so svetlami,“ povedal vojakom.

Peruánska frakcia orgánov činných v trestnom konaní a námorníctvo oznámili, že záležitosť preskúmajú.

V roku 2018 uniklo na verejnosť video, na ktorom peruánska armáda naráža na 6 až 7 metrov vysokého mimozemšťana v peruánskom lese.

Podobné články

Pentagon: V našej slnečnej sústave sa môže nachádzať materská loď mimozemšťanov

Pentagon: V našej slnečnej sústave sa…

Existuje možnosť, že planéty v našej…

Zanechaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *