Ľudia vkladajú obálku na hodinu do mrazničky a šetria tak

Untitled 7

V dnešnej dobe sa mnoho ľudí rozhodlo nekupovať darčeky k narodeninám. Podľa ich názoru je najlepšie darovať peniaze, ktoré môže klenotník použiť na akýkoľvek účel. Dávať bankovky z ruky do ruky nie je veľmi elegantné, preto sa zvyčajne balia do obálky. Ak žiadne nemáte po ruke alebo ak sú všetky zapečatené, použite nasledujúci trik.

Darovanie peňazí ako dar sa stalo každodennou záležitosťou, ktorú ľudia radi prijímajú. Či už ide o svadby, narodeniny alebo krstiny, čoraz viac ľudí súhlasí s takouto ponukou dať niekomu darček. Vložíme ich do kartičky a zalepíme obálku, a pritom často zabudneme pridať venovanie. Alebo naopak, vložíme do nej blahoželanie, ale zabudneme na peniaze. Čo robiť v takejto situácii, keď je pohľadnica už dávno zapečatená a pokus o jej otvorenie vyústi do škaredého roztrhnutia? Existujú dva triky, ktoré tento problém vyriešia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Skúsený záhradkár prezradil trik. Stačí toto a pleseň nemá šancu na paradajky

Obálka v mrazničke by nemala nikoho prekvapiť

Akoby zo zlomyseľnosti nemáte žiadnu inú obálku, do ktorej by ste mohli vložiť kartu s obsahom, a tá vaša súčasná je už dávno zalepená? Túto situáciu je možné napraviť! Stačí ju vložiť do vrecka a aspoň na hodinu vložiť do mrazničky. Po tomto čase lepidlo skrehne a bude možné ho otvoriť bez poškodenia papiera na karte. Účelom vrecúška je chrániť papier pred prípadným navlhnutím. Na tento trik sa oplatí pamätať v núdzových situáciách, keď zostáva len vyskúšať trik alebo ísť do obchodu po novú obálku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Slováci začali do záchodu na noc sypať múku. Ráno uvidíte obrovskú zmenu

Nemáte mrazničku? Vyskúšajte trik so žehličkou

Môže sa stať, že nemáte po ruke mrazničku, ale obálka stále čaká na rozpečatenie. V takom prípade existuje ďalší trik, ktorý môžete urobiť pomocou horúcej žehličky. Stačí, ak žehličkou niekoľkokrát prejdete po lepenom spoji a lepidlo sa začne zohrievať a stane sa poddajným. Ešte teplé lepidlo odlepte a vytiahnite obsah obálky. Opätovné spojenie bude možné, ale lepidlo už nebude také pevné ako predtým.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *