Má váš záchod skrytú funkciu? Veľa ľudí o tom nevie a má to tam

zachodova doska

Upratovanie kúpeľne je skutočným utrpením, ktoré sa zdá byť nekonečné, ale predsa ho nemôžeme nechať len tak. Málokto vie, že záchodová doska je živnou pôdou pre baktérie a je veľmi ťažké ju vyčistiť bez poriadnej gymnastiky. Dokážete si to uľahčiť? Málokto počul o jeho skrytej funkcii.

Pravidelné čistenie záchodového sedadla zaručuje nielen čistotu, ale aj bezpečnosť, a to je v každej kúpeľni nevyhnutné. Nie vždy sa však podarí dosiahnuť jeho žiarivú čistotu, pretože v zákutiach sedadla sa nachádza najviac baktérií a nečistôt a povrch je často zažltnutý. Môžete vyčistiť záchodové sedadlo pomocou skrytej funkcie? S týmto patentom si jeho čistenie zamilujete.

Akú skrytú funkciu má záchodové sedadlo?

Všetko závisí od konkrétneho modelu, pretože nie každé WC sedadlo je rovnaké a nie každé WC sedadlo má takúto šikovnú funkciu. Odstrániť sedadlo bez veľkej námahy a drhnutia jeho zákutí je snom nejedného nadšenca čistoty. Všetko, čo musíte urobiť, aby ste ho mohli vybrať kvôli čisteniu, je pozrieť sa na pánty, ktoré majú skrytú funkciu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Jedzte pravidelne a budete mať zdravé črevá a štíhlejší pás. Vedci nepochybujú o tom, že

Práve na nich by ste mali nájsť výrazne vyzerajúce posuvníky, ktoré sa dajú ľahko posúvať do strán. Tým sa zabezpečí, že sa záchodové sedadlo z pántov vysunie bez ťahania a celá zložitá zostava sa nepoškodí. Vďaka tomu ho po vyčistení vrátite späť na svoje miesto. Ak ste doteraz čistili sedadlo bez toho, aby ste ho demontovali, možno budete prekvapení, koľko nečistôt sa nachádza nielen v jeho zákutiach, ale aj pri spojení s toaletným sedadlom. Zbavte sa jej a uvidíte, koľko vašej doterajšej práce bolo zbytočnej.

Ako čistíte záchodové sedadlo?

Keď ste objavili tajnú a už neskrývanú funkciu záchodového sedadla, je dobré ho vydrhnúť, aby vyzeralo ako nové. Na to najlepšie poslúži zmes jedlej sódy a octu, ktorá nielenže zabojuje proti baktériám, ale aj okamžite vybieli povrch charakteristických žltých škvŕn. Navyše je táto kombinácia úplne bezpečná a nepoškodí žiadnu časť záchodového sedadla, na rozdiel od štandardných umývacích špekulácií za milióny mincí.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Koľko šálok kávy môžete vypiť za jeden deň? Vypiť ich viac môže spôsobiť toto

Ako inak môžete vyčistiť svoje záchodové sedadlo? Jednoduchým patentom na bielenie plastového záchodového sedadla je odvar z kyseliny citrónovej, jedlej sódy, vody a niekoľkých kvapiek prostriedku na umývanie riadu. Všetky tieto domáce ingrediencie vám dajú raz a navždy zabudnúť na ich chemické náhrady a čistenie sedadla pomocou nich raz týždenne ho udrží bezchybne čisté. Záchodové sedadlo môžete tiež namočiť do roztoku roztoku na zubné protézy a teplej vody na tucet

One Reply to “Má váš záchod skrytú funkciu? Veľa ľudí o tom nevie a má to tam”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *