Majiteľ Dráčika opäť udrel: Všetko, čo robí táto vláda, je zamerané proti Slovensku! Dopadneme ako Ukrajina

3862995

Majiteľ hračkárstva Dráčik neustupuje a píše ďalej na svojom webe svoje názory. Po kritike EÚ, USA či liberalizmu si teraz vzal do radaru vládu Eduarda Heger a to ju teda nešetril.

Podľa neho musí táto vláda skončiť čím skôr „Túto bezvládnu vládu treba vymeniť. Čím skôr, tým sa napácha menej škôd. Už ich je aj tak dosť. Všetko čo robia je zamerané proti Slovensku. Dokonca aj keď sa niečo zdá pozitívne, je za tým záškodnícky úmysel.“ píše v úvode.

Tvrdí, že súčasná vláda koná tam, kde by nemala a naopak „Ja vám to píšem, ale toto predsa musí vidieť každý. Tam, kde by mali nekonajú, kde konajú všetko rozbijú a naťahujú čas. Ten, kto ich platí a riadi, to tu chce čo najviac poškodiť, ako armáda opúšťajúca okupované územie. Toto nebola nikdy naša vláda ale protektorátna.  Sme ako loď bez kapitána a kormidelníka, ktorá je zmietaná vlnami a môže sa kedykoľvek roztrieštiť o útesy.“

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Kľúčová vec, čo robiť, aby ste mali krásne hustý zelený trávnik, o ktorej vie málokto

Je dôležité to vidieť a želať si funkčný štát. Každému by predsa malo záležať na jeho existencii a budúcnosti jeho detí.

Nedá sa žiť zo dňa na deň, že ja ešte mám na jedlo, elektrinu, bývanie a takto to nejako prežijem. Takýmto prístupom sa všetko vyparí a môžeme dopadnúť ako Ukrajinci. Smutný stav, bez všetkého. Rozbitá krajina, utekajúci ľudia. Muselo to byť? NEMUSELO. Loď nemusela vraziť do útesov.“ píše ďalej.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Šéfkuchár prezradil, čo treba urobiť s rezňami pred vyprážaním, aby boli dokonalé

Vy vo vláde a parlamente, čo máte ešte duchaprítomnosť, konajte a zrušte ich čo najskôr. Veď to vidíte, že sa rútime na útesy. Vy na to doplatíte rovnako. Chcete byť navždy v učebniciach dejepisu, ako tí čo zničili túto krajinu? Nech v každom zahrmí. Chcem zmenu k lepšiemu zajtrajšku.“ uzatvára majiteľ Dráčika.

Untitled 1 3

[democracy id=“14″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *