Majitelia áut si začínajú dávať ženské vložky do auta. Šetria tak peniaze

vlozka auto

Hygienické vložky pre žeby v aute sa môžu zdať ako nezvyčajné riešenie, ale keď tento trik spoznáte, určite ho budete chcieť vyskúšať. Vyrieši bežný problém a s najväčšou pravdepodobnosťou vám zostane na dlhý čas.

Jednou z priorít spojených s naším autom je nielen jeho dobrý stav a čistota, ale aj jeho krásna vôňa. Často investujeme do rôznych osviežovačov vzduchu a vôní do auta. Bohužiaľ, nie vždy majú požadovaný účinok a niektoré sú pomerne drahé. Ako sa teda môžete zbaviť nepríjemných pachov v aute bez toho, aby ste ohrozili svoju peňaženku? Budete potrebovať hygienické vložky.

Hygienické vložky sú jednoduchým spôsobom prípravy osviežovača vzduchu

Všetko, čo potrebujete, je jedna podložka a váš obľúbený esenciálny olej. Rozrežte ju na polovicu a obe časti namočte do oleja. Potom ich nalepte kdekoľvek v aute, napr. do priehradky na rukavice alebo na iné nenápadné miesta. Nechceme, aby boli hneď nápadné. Týmto spôsobom sa môžete účinne zbaviť nežiaducich pachov.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Chcete aby banány vydržali o týždeň dlhšie čerstvé? Obaľte ich týmto, máte to doma

Prípadne môžete použiť ďalší osvedčený patent. Stačí vziať obyčajnú ponožku alebo vrecko, naplniť ho kávovými zrnami a zaviazať. Takýto osviežovač vzduchu môžete umiestniť pod sedadlo spolujazdca, kde nebude prekážať pri jazde alebo prudkom brzdení. Káva výborne pohlcuje nežiaduce pachy. Do nádoby môžete nasypať aj mletú kávu a umiestniť ju do auta. Účinok bude rovnaký, hoci je lepšie používať toto riešenie len pri státí, aby sa počas jazdy nezvyšoval kávový prach.

Hygienické vložky sú užitočné aj v iných situáciách

Ak kostice vašej podprsenky nečakane prepichnú látku a začnú tlačiť na pokožku, toto je skvelé riešenie. Jednoducho použite kúsok hygienickej vložky ako dočasný ochranný obväz. Nalepte ho na miesto, kde cítite najväčšiu bolesť. Zachránite tak svoju pokožku pred poškodením a kostica zostane na svojom mieste.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Máte to v kuchyni a okná s tým vyčistíte ako drahé upratovacie firmy

Ak celý deň chodíte na podpätkoch, vaše nohy môžu pociťovať nepohodlie. V takom prípade jednoducho vezmite dve hygienické vložky a nalepte ich na vnútornú stranu topánok. Vaše nohy tak získajú mäkký povrch podobný stielke, ktorý bude účinne absorbovať pot. Navyše dobre priľnú k topánkam a majú protišmykový účinok. Odporúča sa ich strihať tak, aby nevyčnievali za ihličie, pretože to nemusí vyzerať veľmi esteticky.

Hodiť sa budú aj ľuďom, ktorí majú problém s nadmerným potením aj počas chladného jesenného/zimného obdobia. Ak sa chcete vyhnúť tomu, aby ste po vyzlečení bundy videli v podpazuší mokré škvrny, do blúzky alebo svetra si vopred vlepte časti hygienickej vložky rozrezanej na polovicu. Je to skvelá, diskrétna a predovšetkým účinná ochrana, ktorá úplne absorbuje nadmerné potenie. Môžete si tak užívať svieži vzhľad a vôňu po celý deň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *