Matovič: Nemáme tu žiadne americké základne, len spojencov, ktorí nás chránia pred chorým Putinom

igor matovic putin vojna

Líder strany Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič v rámci svojej kampane s názvom Bez ochranky obchádza Slovensko bez ochranky. Jeho tvrdenia o tom, že je „najväčším bojovníkom proti korupcii na Slovensku“, sa však stretli s kritikou, keďže občania ho konfrontujú s vlastnými nesplnenými predvolebnými sľubmi.

V nedávnej výmene názorov jeden z občanov pripomenul Matovičovi jeho predvolebný sľub, že bez referenda nepovolí americké ani iné zahraničné vojenské základne na Slovensku.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite tento nálev a detoxikujte si črevá a vyžeňte zápal z tela

Matovič poprel existenciu akýchkoľvek amerických základní na Slovensku, čo podnietilo občana, aby mu pripomenul dohodu o obrannej spolupráci (DCA), ktorá bola podpísaná bez referenda.

Matovič potom presunul rozhovor na kauzu vo Vajnoroch, kde firma vlastnená mafiánmi postavila za 3 milióny eur kasárne pre vojakov NATO počas vlády Roberta Fica.

Napriek tvrdeniam, že je „bojovníkom proti mafii“, Matovičova vláda minula 35 miliónov eur na výstavbu kontajnerových miest pre vojakov NATO v Lešti a na Sliači.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Namiesto vyhadzovania by ju muži mali jesť po kilogramoch. Kôra melóna je zázrak

Matovič vtedy obvinil Putina, že je hrozbou pre Slovensko, a poďakoval spojencom z NATO, že pred ním Slovensko chránia. Nespomenul však, že Slovensko darovalo Ukrajine vlastné systémy protivzdušnej obrany.

Nedávny prieskum Denníka N ukázal, že vyzbrojovanie Ukrajiny podporuje len 14 % Slovákov.

One Reply to “Matovič: Nemáme tu žiadne americké základne, len spojencov, ktorí nás chránia pred chorým Putinom”

  1. Nezabudnite sa spýtať na naše zadĺženie. Všetko sa od toho odvíja. Ako sme zadĺžený každý Slovák? Žena, dieťa, starec v domove … Trvať na odpovedi … grafy sú len grafy, nech ich ukazuje centrálnej banke a nahrá o tom video. To bude dôkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *