Matovič ukázal, kde chce dať Fica a Pellegriniho. Ľuďom odkazuje, že bude „normálne“ riadiť Slovensko

igor matovic fico pellegrini klietka

Líder vládnucej politickej strany OĽaNO Igor Matovič navštívil mesto Levoča v rámci svojho jarného predvolebného turné po slovenských mestách. Svojim priaznivcom sa prihovoril prostredníctvom videoposolstva na sociálnych sieťach.

Matovič, ktorý tesne pred voľbami 2020 prekvapil voličov videom z Francúzska, kde tvrdil, že vila patrí Slovenskej republike, tentoraz zvolil podobný prístup. Francúzsku riviéru vymenil za malebný Spiš, kde na začiatku svojho štvorminútového videa ukázal známu „klietku hanby“ v Levoči.

„Prišiel som sem hlavne preto, aby som videl, či sú Fico a Pellegrini zavretí v tejto klietke hanby. Ako sa tak rozhliadam, nikde ich nevidím,“ povedal Matovič vo videu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Obohacujte vaše rastliny v záhrade. Skúste prípravok z lekárne zmiešať s vodou

Pokračoval slovami, že nechápe, prečo tam nie sú súčasní opoziční lídri. Podľa neho sa počas jeho vlády prídavky na deti výrazne zvýšili, zatiaľ čo počas niektorých vlád Smeru sa tento príspevok nezvýšil ani o jedno euro. „Za osem rokov, keď mali veľa peňazí, zvýšili prídavky na deti len o 3,54 eura,“ dodal.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Títo Slováci dostanú od štátu viac peňazí. Niektorí až cez 800 eur!

„Myslel som si, že ich za to zavrú do tejto klietky hanby,“ vyhlásil Matovič so svojím typickým úsmevom. „Som prekvapený a sklamaný, ale myslím si, že im postupne urobíme takúto verejnú klietku hanby.“

Matovič tiež povedal, že ak mu ľudia opäť dajú dôveru, môže Slovensko riadiť normálne a v záujme ľudí. „Takže nakoniec Fico a Pellegrini skončia v tejto, aj keď možno nie fyzickej klietke,“ uzavrel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *