Matovič uverejnil na Pellegriniho pekne tvrdé video. Toto bude šéf Hlasu ťažko predýchavať

matovic 1

Bývalý premiér a šéf OĽANO Igor Matovič uverejnil na sociálnej sieti video, ktoré kritizuje šéfa Hlasu Petra Pellegriniho a označuje ho ako „bezcharakterného klamára“.

Pellegrini vo videu hovorí o darovaní stíhačiek Ukrajine.

Prvý zostrih má byť zo 14. 3. Pellegrini na videu novinárom hovorí, že v súvislosti s darovaním stíhačiek na Ukrajinu, bude rešpektovať rozhodnutie vlády. “Nebudem z toho robiť žiadne teátro, ani divadlo. Nebudem nič odkazovať o nejakom prípadnom zatváraní….”

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takto ukladajte potraviny v chladničke, aby vám fungovala roky. Výrobcovia to taja

O 3 dni neskôr sa už vyjadril inak: “Vláda v zmysle ústavy nemá právomoc rozhodnúť o takejto zmluve, alebo o takomto darovaní, takejto významnej technológie inému štátu…Premiér Heger so svojimi ministrami za toto preberajú plnú zodpovednosť, a v prípade, že to bude predmetom nejakých vyšetrovaní, sa budú musieť za to samozrejme zodpovedať.”

One Reply to “Matovič uverejnil na Pellegriniho pekne tvrdé video. Toto bude šéf Hlasu ťažko predýchavať”

  1. Všetci zodpovedajú za svoje činy! A častokrát dobré úmysly zaváňajú peklom. Kto prilieva olej do ohňa sa nemôže vyhovárať, že touto „tekutinou“ plánoval oheň uhasiť?!
    Najsprávnejšie by bolo, aby ľudia žiadali zastavenie zbrojenia, zrušenie vojenských paktov a zoskupení a to, aby sa vojaci všetkých armád sveta zdržiavali iba doma vo svojej krajine!
    O tom sníval dávno aj Generál Carles DeGOL

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *