Matovič varuje a možno bude ešte ďalší rok premiérom Heger

igor matovic

Dnešným hosťom v diskusnej relácii televízie Markíza Na Telo bol šéf OĽANO Igor Matovič a šéf ultraprogresívnej strany Progresívne Slovensko Michal Šimečka.

Moderátor namodeloval Matovičovi otázku a opýtal sa ho, čo by bolo lepšie. Či vláda Hlasu a Progresívneho Slovenska alebo Smeru a Republiky.

Matovič odpovedal ďalším príkladom a vrátil sa v čase, kde sa opýtal, či by bolo lepšie v Nemecku po druhej svetovej vojne ísť s Adolfom Hitlerom.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zapáchajú nakladané uhorky a majú horkú chuť? Všetko kvôli bežnej chybe

Igor Matovič dodal, že ak by mala byť vláda Hlasu a Progresívneho Slovenska alebo Smeru a Republiky, tak radšej ďalšie predčasné voľby, čo by znamenalo, že by možno ďalší skoro rok mohol byť premiér Eduard Heger.

2 Replies to “Matovič varuje a možno bude ešte ďalší rok premiérom Heger

  1. Vládnym politikom: Ako chcú pomôcť dôchodcom dnes, keď sa rozhodli ešte 9 – 10 mesiacov po odvolaní byť zodpovední? Ako? Aké budú výhovorky? Plat predsa neodmietajú. Ako vecne pomôžu? Dôchodcovia platia účty aj za december, aj teraz, takže ako? To kde chcú nabrať odvahu, aby potom prišli hlasy pýtať. Budeme ich teraz sledovať ako sa zachovajú, potom im to pripomenieme. Konkrétne ktorémukoľvek … premiér a ministri, otázka na vás …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *