Migračná kríza na Slovensku začala: 25 nelegálnych migrantov unikalo v dodávke

migranti na slovensku 2023

Vodič dodávky nerešpektoval znamenia polície a bol zadržaný spolu s ďalšími dvoma prevádzačmi, keď v aute prepravovali 25 nelegálnych migrantov.

Tento incident sa stal v sobotu 25. marca 2023 na ceste pri Šahách. Službu konajúci policajti z Mýtnej polície v Leviciach si všimli vozidlo Mercedes Sprinter s nemeckými evidenčnými číslami. Keďže vodič nezareagoval na znamenia polície, boli vyslaní kolegovia z novozámockého a komárňanského okresu na pomoc.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na Slovensku po letnom počasí udrú búrky. Vieme, ktorý deň a kde

Vodič vozidla sa pokúšal predbehnúť nákladiak vpravo, avšak zišiel z cesty, keď sa mu to nepodarilo. Nikto sa pri tomto incidente nezranil. Vodič a ďalší dvaja prevádzači boli zadržaní a obvinení z trestného činu prevádzania nelegálnych migrantov. Cudzinecká polícia prevzala 25 migrantov do svojich rúk.

Vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii daný podnet na ich väzobné trestné stíhanie. Na základe rozhodnutia súdu budú všetci traja obvinení stíhaní väzobne. Tento incident ukazuje zvýšený počet nelegálnych migrantov, ktorí sa snažia dostať do Európy a že policajné sily robia všetko pre zastavenie nelegálnej migrácie.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Na Slovensko sa vracia sneh. Vieme kde napadne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *