Minister Káčer vysmial Slovákov, ktorí veria, že Soroš môže mať vplyv u nás: Totálne sprostosti! Smejem sa!

kacer 1

Náš nový minister zahraničných vecí Rastislav Káčer vysmial Slovákov, ktorí veria, že miliardár George Soros by mohol ovládať politické a spoločenské témy vo svete a na Slovensku.

Soros totiž vlastní organizácia Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorá je liberálna, podporuje LGBTI či migráciu.

Sorosova nadácia je vo viac ako 120 krajinách sveta a podporuje tam liberálne témy.

Niektorí Slováci si myslia, že Soros cez svoju organizáciu ovláda politikov vo svete, čím chce do Európy dostať čo najviac migrantov, presadzovať LGBTI či vytvoriť ultraliberálnu spoločnosť.

Tieto názory vyvracia nový minister Káčer, ktorý ako tvrdí, je jeden z mála ľudí, ktorí vedia, ako svet naozaj funguje.

„Dovolím si povedať, že možno patrím k malej skupine ľudí, ktorí vedia, ako svet funguje. Ako sa tvoria rozhodnutia, medzinárodné na tej najvyššej úrovni. A ja sa vždy strašne smeje na tom, keď počúvam takéto konšpirácie, akože je nejaká malá skupinka ľudí, ktorá točí celým svetom.“ odpovedá minister Káčer.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Tieto rastliny vysaďte na miesto, kde vyzbierate cesnak a cibuľu

Podľa ministra sú to totálne sprostosti, ktoré si hovoria chlapi v krčme.

Káčer dodáva, že svet neriadi žiadna úzka skupina ľudí a ironicky hovorí, keby sa to tak dalo urobiť, ale svet funguje chaoticky a čo platilo večer, neplatí už ráno.

„Samotný Martin Šimečka (áno, tatino predsedu Progresívneho Slovensko Michala Šimečku) priznal, že v 90. rokoch by bez Sorošových peňazí Mečiara neporazili …. Dybyky aj Šimečka je dezolát a vymýšľa si? 😃 kto ma podiel v SME? Áno je to Soroš, ale on určite cez svojich priživnikoch, presstitútov neovplyvňuje mienku ľudí, určite míňa svoje peniaze len tak aby nejaký slovenský plebs bol v obraze… máte ľudí za debilov a to sa Vám vráti “ píše v diskusii Roman.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nalejte toto do práčky a zapnite na 90 stupňov. Vodný kameň a špina sa vyplavia

„V skutku mediálny hnoj, elementárne problémy dávajú do úzadia a vyťahujú tu nejakého starého zaprdeného deda, ktorý značne zasahuje do politik rôznych štátov po celom svete pomocou svojich mimovládnych organizácii či top vysokých škôl, ktoré vychovajú lojálnych budúcich predstaviteľov štátu. 🤮 to že od decembra zrejme príde Slovenské zdravotníctvo o viac ako 2000 lekárov to netreba riešiť, alebo že nám tu pobehujú apači, o ktorých nevieme nič a chráni ich polícia to tiež netreba riešiť, len na bezvýznamné záležitosti, na to by vás bolo v tom mediálnom hnoji.“ napísal Igor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *