Moderátorka JOJ-ky Slovákom: V socializme by chceli znovu žiť len menej vzdelaní Slováci!

Untitled 4 5

Tento rok ubehlo už 33 rokov od Nežnej revolúcie a Slováci si vyštrngali demokraciu. Nie všetci sú však spokojní s aktuálnym stavom.

Chýbajú im byty zadarmo, stabilita, práca či istoty. Iní sú zase radi, že je totalita preč, máme slobodu a môžeme napríklad cestovať kam chceme.

Podľa prieskumu TV JOJ by 28,9% Slovákov chcelo žiť v režime spred roka 1989. 56,5% uviedlo, že by v takomto režime nechcelo žiť. 13,0% nevedelo odpovedať. 1,6% nechcelo odpovedať.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do dverí chladničky vložte papier a zatvorte ich. Trik, ktorý šetrí peniaze a nie málo

Ako povedala moderátorka relácie Na Hrane, najviac by v minulom režime podľa prieskumu chceli žiť skupiny starších a menej vzdelaných Slovákov.

Moderátor televízie TA3 v nedeľu pred politickou debatou dostal vlastné slovo, v ktorom tvrdo kritizoval bývalý režim.

Podľa moderátora Rastislava Ilieva sa v komunizme nikomu až na pár výnimiek nežilo lepšie. Spomínal tisíce mŕtvych, stovky popravených či týraných ľudí bývalým režimom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Zapichnite toto do stoniek a paradajky nebudete mať choré celé roky

Na Slovensku je totiž stále veľká skupina ľudí, ktorá tvrdí, že sa im za socializmu žilo lepšie. Hovoria o tom, že každý mal prácu či bývanie a tvrdia, že ľudia dnes nemajú skutočnú slobodu a stávajú sa otrokmi, keď si napríklad musia brať hypotéky na 30 rokov.

https://www.youtube.com/watch?v=gqHgj7FaqxQ

3 Replies to “Moderátorka JOJ-ky Slovákom: V socializme by chceli znovu žiť len menej vzdelaní Slováci!

  1. Jak by povedal Igorko Šialenovič, dakujem tímto mudrosráčom za ich zbytočné názory a my ostatní si budeme mysliet svoje. Nie ludia nechcu navrat socializmu ale ani nechcu to co tu aktuálne máme a nie ze zlyhavá, ale už dávno zlyhalo na plnej čiare. Namiesto ponuknutia riešení, nových vízií tu máme len fuj fuj socializmus a žiadne alternatívy. H*vn* v pozlátke bude stále iba H. Takých „odbornikov“ sedí v každom šenku zo10. a v týchto s*ačkách to ludí už tiež nebaví

  2. Prečo sa vôbec bavíme o tejto primitívnej manipulácii ? Dibáková tvrdí, že 56,5% Slovákov nechce socializmus a pritom vo videu beží graf z ktorého je jasné že toto číslo platí pre nerozhodnutých respondentov. Tých ktorí by nechceli je len 13%. Celá relácia je postavená na klamstve a manipulácii.

  3. ,,v socializme by chceli zit len menej vzdelani slovaci,,…to hovori ta prostitutka ktora sa stala moderatorkou cez postel ! Byt po mojom…TV JoJ a TV markoza odoberiem licenciu za 0 sekund !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *