Moderátorka JOJ-ky Slovákom: V socializme by chceli znovu žiť len menej vzdelaní Slováci!

Untitled 4 5

Tento rok ubehlo už 33 rokov od Nežnej revolúcie a Slováci si vyštrngali demokraciu. Nie všetci sú však spokojní s aktuálnym stavom.

Chýbajú im byty zadarmo, stabilita, práca či istoty. Iní sú zase radi, že je totalita preč, máme slobodu a môžeme napríklad cestovať kam chceme.

Podľa prieskumu TV JOJ by 28,9% Slovákov chcelo žiť v režime spred roka 1989. 56,5% uviedlo, že by v takomto režime nechcelo žiť. 13,0% nevedelo odpovedať. 1,6% nechcelo odpovedať.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Urobte si zásoby týchto korenín v zime. Budú vás chrániť pred chorobami a zápalmi

Ako povedala moderátorka relácie Na Hrane, najviac by v minulom režime podľa prieskumu chceli žiť skupiny starších a menej vzdelaných Slovákov.

Moderátor televízie TA3 v nedeľu pred politickou debatou dostal vlastné slovo, v ktorom tvrdo kritizoval bývalý režim.

Podľa moderátora Rastislava Ilieva sa v komunizme nikomu až na pár výnimiek nežilo lepšie. Spomínal tisíce mŕtvych, stovky popravených či týraných ľudí bývalým režimom.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Takto narúbete drevo aj bez sekery za 15 minút. Starý trik ohúril internet

Na Slovensku je totiž stále veľká skupina ľudí, ktorá tvrdí, že sa im za socializmu žilo lepšie. Hovoria o tom, že každý mal prácu či bývanie a tvrdia, že ľudia dnes nemajú skutočnú slobodu a stávajú sa otrokmi, keď si napríklad musia brať hypotéky na 30 rokov.

https://www.youtube.com/watch?v=gqHgj7FaqxQ

3 Replies to “Moderátorka JOJ-ky Slovákom: V socializme by chceli znovu žiť len menej vzdelaní Slováci!

  1. Jak by povedal Igorko Šialenovič, dakujem tímto mudrosráčom za ich zbytočné názory a my ostatní si budeme mysliet svoje. Nie ludia nechcu navrat socializmu ale ani nechcu to co tu aktuálne máme a nie ze zlyhavá, ale už dávno zlyhalo na plnej čiare. Namiesto ponuknutia riešení, nových vízií tu máme len fuj fuj socializmus a žiadne alternatívy. H*vn* v pozlátke bude stále iba H. Takých „odbornikov“ sedí v každom šenku zo10. a v týchto s*ačkách to ludí už tiež nebaví

  2. Prečo sa vôbec bavíme o tejto primitívnej manipulácii ? Dibáková tvrdí, že 56,5% Slovákov nechce socializmus a pritom vo videu beží graf z ktorého je jasné že toto číslo platí pre nerozhodnutých respondentov. Tých ktorí by nechceli je len 13%. Celá relácia je postavená na klamstve a manipulácii.

  3. ,,v socializme by chceli zit len menej vzdelani slovaci,,…to hovori ta prostitutka ktora sa stala moderatorkou cez postel ! Byt po mojom…TV JoJ a TV markoza odoberiem licenciu za 0 sekund !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *