Mladé dievčatá v Nitre užili tabletky a chceli zomrieť v rieke. Zachránili ich sekundy

nitra

Dve tínedžerky plánovali samovraždu a mali skočiť z mosta do rieky v nitrianskej mestskej časti Krškany. Jedna z dievčat si to v poslednej chvíli rozmyslela a zavolala na tiesňovú linku. Obe dievčatá boli previezli do nemocnice, kde ich vyšetrili lekári.

„13 a 14-ročné dievčatá plánovali skočiť do rieky. Napokon však jedna z nich zavolala na tiesňovú linku,“ informovala o tom TV JOJ.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Urobte tento trik s droždím a vaše sadenice budú silné a zdravé bez škodcov

Podľa zistení TV JOJ, tínedžerky ešte predtým užili tabletky. Polícia v Nitre vyšetruje tento prípad a uvažuje o protiprávnom konaní. Hovorkyňa nitrianskej polície Renáta Čuháková informovala, že prijali trestné oznámenie a prípad preverujú.

Táto tragická situácia poukazuje na dôležitosť hovoriť o mentálnom zdraví mladých ľudí a podpore pre tých, ktorí sa nachádzajú v ťažkej situácii. Je dôležité, aby tínedžeri mali k dispozícii dôverné osoby, ktorým sa môžu zveriť, a aby sa nebáli hľadať pomoc v prípade potreby.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nikdy nedávajte do gulášu túto vec, celý ho pokazíte. Veľa Slovákov to však robí

Ak máte pocit, že niekto potrebuje vašu pomoc, neváhajte konať a vyhľadajte odbornú pomoc. Krízové centrá, ako aj iné organizácie, sú k dispozícii pre tých, ktorí potrebujú pomoc a podporu. Každý život má hodnotu a každý človek si zaslúži pomoc, ak ju potrebuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *