Muž, ktorý vraj cestoval v čase vie, čo sa stane v roku 2137. Slovensko bude vo vojne s týmito mocnosťami

Untitled 1 2

Údajný cestovateľ v čase strávil dva roky v budúcnosti, potom sa vrátil do súčasnosti a rozpráva o všetkom, čo videl.

Al Bielek, je muž, ktorý rozpráva naozaj zaujímavý príbeh. Údajne mal cestovať naprieč časom, do budúcnosti aj minulosti, a potom sa vrátiť do súčasnosti.

Postupne analyzuje všetko, čo si pamätá zo šiestich týždňov, ktoré strávil v roku 2137, a z dvoch rokov, ktoré sa začali v roku 1749. Jeho príbeh je doslova fascinujúci.

Ľudia, ktorí o Bielekovi počuli, hovoria o tom, že jeho príbehy sa už stali skutočnosťou, alebo naopak, ešte len stanú.

Od Nového svetového poriadku až po ničivé klimatické zmeny, ktoré ovládajú Zem, Bielekov príbeh si jednoducho zaslúži byť vypočutý.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmutované šváby sa premnožili v obľúbenej destinácii Slovákov

Medzi mnohými vecami, ktoré Bielek spomína, je aj projekt Montauk: údajná séria tajných operácií vlády Spojených štátov, pre ktoré výskumníci vyvinuli techniky psychologickej vojny a pomocou futuristických techník dokonca dospeli k cestovaniu v čase.

Svoju šesťtýždňovú návštevu budúcnosti strávil v nemocnici, ktorú nikdy predtým nevidel. Lekári liečili Bieleka špeciálnymi prístrojmi, ktoré využívali svetlo a vibrácie na bleskové obnovenie vitality pacienta.

V roku 2137 sa dozvedel, že ľudstvo aktívne bojuje proti prudkým zmenám počasia, ktoré sa začnú v roku 2025. Planéta sa už vtedy zmení na nepoznanie.

Americký štát Florida zmizol pod vodou, svetové oceány sa zdvihli a z Georgie sa stal pobrežný štát. Magnetické póly sa začnú posúvať, ale ľudstvu sa podarí vytvoriť umelé póly, aby sa zabránilo katastrofám, ktoré sú s touto zmenou spojené.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Mýtne brány v Chorvátsku skončia. Platiť si budete za kilometre takto

Bielek tiež tvrdí, že dôjde k tretej svetovej vojne, v ktorej bude Amerika spolu s Európou bojovať proti Rusku a Číne.

V roku 2749 videl Al Bielek mestá plávajúce v oceánoch. Intelektuálne schopnosti celého ľudstva boli väčšie a telepatia bola rozvinutá do dokonalosti. Ľudia by žili ako jeden zjednotený národ, nad ktorým by prevzali kontrolu počítače.

Bielek tiež poukazuje na to, že bez ohľadu na to, ako sa správame a čo robíme, budúcnosť vraj nemožno zmeniť. Náš osud je už vopred určený, a to tak pre jednotlivcov, ako aj pre ľudstvo ako celok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *