Najlepšie triky na zahmlené okná na aute v zime. Každý má doma zemiak či mydlo

zahmlene okna auto

Každý vie, aké nepríjemné je, keď v zime nastúpite do auta, naštartujete ho a okná sa takmer okamžite zahmlia. Nevidíte dovnútra ani von a po niekoľkých minútach čakania môžete len odísť.

Ak vás to už nebaví, odporúčame vám vyskúšať tieto triky, z ktorých ani jeden nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje. Prakticky ich môžete mať doma hneď teraz.

Zemiakový trik

Ak to chcete urobiť, vezmite surový zemiak, rozrežte ho na polovicu a ošúpte ho pozdĺž rezu na pásik. Vezmite rozrezaný zemiak a potrite ním celú vnútornú stranu čelného skla. Potom ho utrite suchou handričkou z mikrovlákna.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Za 10 mesiacov schudla 45 kg. Zo svojho jedálnička vypustila jednu zložku

Trik s penou na holenie

Vezmite utierku z mikrovlákna, nastriekajte na ňu trochu peny na holenie a opäť utrite vnútornú stranu čelného skla. Keď skončíte, utrite ho čistou suchou handričkou z mikrovlákna, kým na skle nezostane ani jedna škvrna.

Mydlový trik

Ak nemáte doma zemiaky a penu na holenie, postačí vám kúsok mydla. Nastrúhajte trochu mydla a rozmiešajte ho v polovici pohára vody. Namočte do nej handričku z mikrovlákna a utrite ňou vnútornú stranu čelného skla. Potom ho už len utrite suchou handričkou, aby bolo bez škvŕn.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Majitelia áut si pred letom dávajú uterák na prístrojovú dosku. Zvyšuje to hodnotu auta

Keď teplota vonku klesne, zistíte, že čelné sklo nevlhne a vy môžete konečne vyraziť na cestu bez toho, aby vám čokoľvek bránilo vo výhľade.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *