Naši predkovia ju nazývali faraónskym zlatom, ani sa nečudujeme prečo. Viete čo je to? Konzumujeme to každý deň

rasca1

Táto zmes vám pomôže zmierniť príznaky chrípky a prechladnutia a posilní vašu imunitu. Stačí ju zaradiť do svojho pravidelného jedálnička a bude vám lepšie.
Počas zimy väčšina ľudí zápasí s radom nepríjemných ochorení, ako je prechladnutie, chrípka alebo kašeľ.

Tieto problémy vám dokážu veľmi ľahko narušiť každodenný život, a preto je dobré mať v prípade potreby po ruke správneho pomocníka, ktorý ich zmierni a pomôže vaše telo rýchlo regenerovať. Skvele sa osvedčilo tzv. faraónske zlato, ktoré si podľa lekárky Márie Lorraine Johnson zakladá na prírodnom mede a čiernom rasci.


Tajomstvo čiernej rasce

Čierna rasca patrí medzi účinných prírodných pomocníkov, ktorých používali už starí Egypťania – dokonca bola nájdená pri vykopávkach v hrobkách panovníkov. Dobre známy je však aj v čínskej a indickej medicíne, kde sa už po stáročia používa na liečbu bronchitídy, hnačky, ochorení pečene, odstránenie parazitov a mnohých ďalších problémov. To všetko vďaka obsiahnutým antioxidantom, rastlinným sterolom a alkaloidom, ktoré dobre posilňujú imunitu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Toto nie je klasické maslo. Pôsobí na črevá ako balzam a mal by ho mať každý doma
rasca

Dokonca aj moderná medicína ukazuje, že sa v čiernom rasci ukrýva veľká sila. Ako napríklad uvádza web Healtlhine, má diuretický, antihypertenzívny a antidiabetický účinok, pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a reguluje krvný tlak.

Okrem iného má potom toto korenie aj protizápalové, analgetické a antibakteriálne vlastnosti. Ide preto o ideálneho pomocníka v prípade prechladnutia, kašľa alebo chrípky, ktorú pomáha rýchlo liečiť.


Príprava faraónskeho zlata

Aby ste mohli vyťažiť z čiernej rasce maximálny účinok, je dobré skombinovať ho s iným silným prírodným antibiotikom, napríklad medom, klinčekmi a anízom. Všetky tieto ingrediencie ponúkajú ďalšie pozitívne účinky pre ľudské zdravie, vrátane upokojenia boľavého hrdla a upokojenia tráviaceho traktu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmiešajte tieto tri zložky a pite pred raňajkami. Boky a brucho začnú miznúť

Na prípravu faraónskeho zlata budete potrebovať nasledujúce:

  • 100 gramov prírodného medu
  • 100 gramov semien čiernej rasce
  • 2 hviezdičky anízu
  • 10 ks klinčekov


Príprava je veľmi jednoduchá. Všetko korenie rozdrvte na jemný prach v mlynčeku na kávu, potom ho pridajte k medu a všetko dôkladne premiešajte.

Takto pripravenú zmes užívajte každý deň, a to 2 až 3 čajové lyžičky pre dospelých a pre deti raz denne pol čajovej lyžičky. Pridať ju môžete napríklad do mlieka alebo bylinných nálevov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *