Natočili niečo mimozemské? Ľudia v USA videli na oblohe záhadný čierny kruh

Untitled 7 2

Na záberoch, ktoré vyvolali šialenstvo u ľudí pripravených na súdny deň, bol spozorovaný „znepokojujúci“ čierny prstenec, ktorý sa vznášal nad „najšťastnejším miestom na zemi“, teda Disneylandom.

Hoci ľudia, ktorí chodia do kalifornského zábavného parku, aby unikli skutočnému životu a vytvorili si magické spomienky, toto nebol ten druh mágie, ktorý mali na mysli.

Na záberoch, ktoré v roku 2016 zachytil Kyle Hawkins, je vidieť niečo, čo vyzerá ako obrovský dymový prstenec zostupujúci na davy ľudí z nočnej oblohy.

Za kamerou je počuť, ako ľudia diskutujú o tomto nezvyčajnom jave, pričom jeden z nich ho opisuje ako „znepokojujúci“.

Kyle, ktorý bol z tohto zážitku pochopiteľne otrasený, napísal: „Netuším, čo by to mohlo byť… Kráčam po hlavnej ulici v Disneylande, sledujem sprievod.

„Všetci okolo mňa sa začali pozerať nahor a ukazovať na ten skľučujúci čierny kruh, ktorý sa metodicky vznášal nad nami.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Zmutované šváby sa premnožili v obľúbenej destinácii Slovákov

„Bola veterná noc, nemohol to byť dymový kruh. Všetci to sledovali v strachu/zmätku.“

Pokračoval: „Napoly som očakával, že sa cez tento prstenec otvorí mimozemský portál, keď sme neveriacky hľadeli hore… Najčudnejšia vec, akú som kedy videl.

„Vytrhol som telefón, aby som to nahral, len čo som to uvidel, a potom som to okamžite nahral na YouTube. Je to surový záznam, ospravedlňujem sa za roztrasenosť.“

Bizarný klip bol dnes (14. februára) zdieľaný na Reddite, kde ľudia opäť diskutovali o tom, čo sa tu vlastne deje.

Samozrejme, objavilo sa aj niekoľko vtipov o vapke, pričom jeden z nich napísal: „Chápeme to, vapuješ.“

„Voldemort je späť,“ vtipkoval ďalší, zatiaľ čo tretí jednoducho povedal: „Nepozeraj sa hore.“

Viacerí ľudia sa domnievajú, že ide o nejaký portál do inej dimenzie alebo chybu v matrixe, ale ako to už pri takýchto veciach býva, existuje oveľa logickejšie vysvetlenie.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Sem do Chorvátska radšej necestujte. Pozrite sa, čo vypúšťajú do mora

Ako uviedol jeden z užívateľov Redditu, dymový kruh pochádza z výbuchu ohňa počas šou World of Color v California Adventure.

„Viem to, pretože tam pracujem,“ uviedli. „Kedysi som lmfao na ľudí, ktorí kvôli tomu vyšilovali.“

Dáva to zmysel, hoci aj tak sa im dostalo dosť skepticizmu, aj keď na jazyku.

„To by povedal mimozemšťan,“ vtipkoval jeden, pričom ďalší napísal: „Vysvetlenie nesie znaky klasického mimozemského rozptýlenia.“

Musíte milovať internet, čo?

Desiatky komentátorov sa podelili o podobné vysvetlenia, vrátane tejto osoby, ktorá uviedla: „Viem, že to nie je možné: „Je to dymový kruh z pyrotechniky.“

„V Nemecku, v Severnom Porýní-Vestfálsku, bol približne v roku 2016 na oblohe rovnaký dymový prstenec,“ napísal ďalší. „Rádio, televízia atď. pamätám si, že som tento kruh videl všade v sociálnych médiách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *