Neuveríte, ako ľudia využívajú rolku z toaleťáku. Zlodeji si nevedia rady

roll g1517eeb0a 1920

Mať doma hotovosť je trochu riskantné. Nikdy nevieme, kedy k nám zavíta zlodej na „návštevu“. Dobre premyslená skrýša nás ochráni pred nečakanými stratami. Ponúkame vám tipy, kam ukryť peniaze, aby nikto netušil, že sa tam nachádzajú.

Predstavujeme vám najlepšie nápady na skrýše. Vďaka nim budete mať istotu, že vám starostlivo uschované peniaze nikto neukradne. Tieto triky nám prezradil náš strýko!

Kam ukryť peniaze?

Nezáleží na tom, či sa chystáte na zaslúženú dovolenku, alebo len na dlhší čas opúšťate dom. Peniaze, ktoré máte doma, by mali byť riadne zabezpečené. Podobne aj ostatné drobné cennosti. Pamätajte, že zlodeji nikdy nespia a odchádzajú na dovolenku, preto musíte byť ostražití a preventívne si zabezpečiť dobrú skrýšu, aby ste po návrate domov neboli negatívne prekvapení.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Malú náplasť vždy rovno použite v hotelovej izbe. Môže vás to zachrániť

Strata peňazí, šperkov alebo iných cenností môže dosť bolieť. Náš strýko je skutočný majster vo vymýšľaní skrýš. Prezradil nám svoje dva patenty na miesta, kde sa dajú ukryť peniaze. Spočiatku sa nám zdali úplne mimo reality. Nakoniec sme sa však nechali presvedčiť a v skutočnosti sa tieto kešky ukázali ako účinné a my nie sme v strate.

Šikovná keška

Táto keška je naozaj šikovná a nenápadná, navyše ju aj rýchlo urobíte. Na jej výrobu potrebujete: rolku toaletného papiera, sklenenú nádobu, nožnice, fixku a ryžu. Tu nájdete návod krok za krokom, ako postupovať:

Vezmite si použitú rolku toaletného papiera,
vložte ju do sklenenej nádoby, napr. sviečky,
uprostred urobte modrú bodku, aby ste označili výšku nádoby s rolkou,
odrežte hornú časť rolky až po vyznačené miesto,
odrezanú rolku vložte späť do nádoby – nemala by vyčnievať,
ryžu nasypte okolo rolky – nie do stredu! – ryža by mala pokryť celú rolku,
peniaze a cennosti vložte do rolky,
zatvorte nádobu a je to hotové!

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Pite namiesto bežnej kávy. Zlepšuje metabolizmus a pomáha páliť tuk

Ďalší trik

Druhá skrýša, ktorú nám odporučil náš strýko, funguje dobre počas dovolenky, keď nechceme mať pri sebe veľa peňazí. Všetko, čo na to potrebujete, je bejzbalová čiapka, a aby sme boli presní, budete potrebovať jej vnútornú stranu s látkovou záložkou. Zložte bankovky a umiestnite ich za pásik čiapky. Takto môžete peniaze ukryť vo vnútri. Nezabudnite však, že čiapka musí tesne priliehať k vášmu čelu, aby vám rožky nevypadli. Niektoré bankovky môžete ukryť aj do prázdnych fľaštičiek od kozmetiky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *