Vložte túto vec do záchodovej nádržky a ušetríte peniaze za vodu

zachodova doska

V dnešnej dobe sa často snažíme ušetriť peniaze. Mnohí ľudia znižujú náklady, na ktorých by sa šetriť nemalo. Skutočnými žrútmi peňazí sú však účty. Pozrite si tento účinný patent na šetrenie vodou.

V skutočnosti používame príliš veľa vody, veľmi často bezmyšlienkovite zatvárame kohútik pri čistení zubov alebo umývaní rúk. Dôsledky pocítime až vtedy, keď nám príde účet, ktorý vás často môže vyradiť z prevádzky. Skutočným žrútom peňazí je však splachovacia nádržka. Máme však spôsob, ako váš účet za vodu rýchlo znížiť.

Spôsob, ako ušetriť vodu

Ukazuje sa, že každý odber vody týmto spotrebičom stojí peniaze. Dennodenne sa nad jeho mechanizmom príliš nezamýšľame a v dôsledku toho sme v strate. Treba dodať, že tento spôsob si nevyžaduje náročné opatrenia, ale je ekologický a využíva módny nulový odpad. Všetko, čo potrebujete, je plastová fľaša na vodu, ktorá vám v ideálnom prípade pomôže ušetriť peniaze. Stačí, ak vypnete ventil prívodu vody a potom vyprázdnite nádržku s vodou. Ďalej, ako sa môžeme dočítať v článku WP Woman:

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Každá práčka má tlačítko, ktoré ušetrí pri praní kopu peňazí za elektrinu

„(…) naplníme pollitrovú plastovú fľašu vodou, zdvihneme klapku z nádržky a predmet vložíme dovnútra na opačnú stranu, než je plniaca časť. Nakoniec klapku zatvoríme, zapneme prívod vody a počkáme, kým sa nádržka naplní. Keďže fľaša zaberá veľa miesta, cisterna odoberie oveľa menej vody, takže sa tým dá ušetriť veľa peňazí.“

Ďalšie využitie fľaše v toalete

Niekedy sa stane, že sa toaleta upchá a v okolí nie je žiadny gumový zatláčadlo. Vtedy by ste namiesto zúfalstva alebo kombinovania mali siahnuť po fľaši. Najskôr musíte odrezať jej dno a umiestniť ju do toalety rovnakou stranou. Pri tejto metóde je dôležité, aby fľaša zostala uzatvorená. Keď je fľaša umiestnená vo vnútri toalety, stačí ňou pohybovať hore a dole, rovnako ako s gumovým piestom. Už po niekoľkých pohyboch sa toaleta sama uvoľní bez potreby štandardného vybavenia.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Vytlačte toto ovocie do vody a pite. Najlepšie hydratujete telo, ktoré bude silné

Ako vyčistiť toaletu?

Je dobré použiť čokoľvek, čo nájdete vo svojej domácnosti. Najskôr sa oplatí použiť jedlú sódu a potom ju zaliať octom. Táto zmes je mimoriadne účinná a rýchlo zbaví povrch toalety nečistôt a vodného kameňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *