Pite každé ráno vodu s citrónom a medom. Takéto zmeny prídu.

citron ocot

Stále váhate, či do svojho jedálnička zaradiť toľko vychvaľovanú vodu s citrónom, navyše obohatenú o med? Potom môžete využiť skúsenosti Christal Davisovej, ktorá si tento osvedčený prostriedok dopriala každé ráno počas jedného roka.

Christalin príbeh sa začal pred rokom, keď bojovala s chrípkou. Hoci užívala bežné lieky z lekárne, cítila, že jej nepomáhajú, a každým dňom sa cítila slabšia a slabšia. Jedna žena jej však poradila, aby každé ráno pila teplú vodu zmiešanú s citrónom a medom. Christalina reakcia bola spočiatku skeptická, ale nakoniec sa rozhodla to vyskúšať. Keďže nemala iné riešenie, prijala by v tom čase takmer čokoľvek, čo by ju úplne vyliečilo a urobilo fit.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Urobte toto s práčkou a vydrží aj 20 rokov. Skoro nikto to nevie

Spočiatku tomu neverila.

„Tento nápoj som pila každý deň už viac ako rok. Za ten čas sa moje telo zmenilo ohromujúcim a nečakaným spôsobom. Tu sú všetky zmeny, ktoré som zažila na vlastnej koži,“ povedala Christal Davis. Pitie citrónovej vody s medom sa stalo jej zvykom a každodennou rutinou. Nielenže sa vyliečila z chrípky, ale počas celého roka ani raz neprechladla a netrpela bolesťami žalúdka.

„Musím zdôrazniť, že som nikdy neverila v silu prírodnej medicíny. Spoliehala som sa na lekáreň. Kedykoľvek som pocítila bolesť žalúdka, okamžite som si vzala liek proti bolesti. Užívala som aj rôzne druhy multivitamínov, aby som sa zbavila chronickej únavy,“ povedala žena.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Priložte si túto zeleninu na boľavé kĺby na toľkoto minút a zbavíte sa bolesti

Veľa energie, žiadna bolesť

Preč sú aj bolesti hlavy. Už nepije kávu a ráno sa vždy zobudí bez problémov. Vďaka kokteilu z medu a citróna sa nadobro zbavila závislosti od kofeínu, celý deň sa cíti plná energie, dobre spí a ráno sa budí s úsmevom. Kedysi potrebovala ešte hodinu na to, aby vstala z postele.

Príjemným plusom je, že už nie je nervózna. Už si ani nepamätá, kedy bola naposledy napätá. Jej imunitný systém sa posilnil, rovnako ako celá jej rodina, ktorá sa nápoja tiež nevie nabažiť. Nikto z nich už rok nebol prechladnutý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *