Pohár vody so soľou dajte do rohu miestnosti. Ochránilo to už veľa domácností

sol

Väčšina z nás si uvedomuje dôležitosť udržiavania fyzického priestoru v čistote, ale ako často myslíme na čistotu energie v našom dome? Ak veríte v existenciu pozitívnej a negatívnej energie, môžete vyskúšať niekoľko krokov na očistenie svojho životného priestoru od negatívnych vibrácií.

Kamene ako ochrancovia domova

Kremeň, ametyst a citrín sú len niektoré z kameňov, ktoré sa považujú za silných ochrancov pred negatívnymi energiami. Umiestnením týchto kameňov do rôznych častí vášho domova môžete dosiahnuť harmóniu a rovnováhu. Tieto kamene totiž absorbujú nepriaznivé vibrácie a pomáhajú transformovať energiu vo vašom dome na pozitívnu.

Soľ

Soľ je jedným z najstarších čistiacich prostriedkov, ktoré ľudstvo pozná. Hoci je známa najmä ako základné kuchynské korenie, pripisujú sa jej mnohé liečivé a čistiace vlastnosti. Okrem iného môže pomôcť pri dezinfekcii, neutralizácii nepríjemných pachov a ošetrení rán. A pokiaľ ide o energetické čistenie, soľ môže byť práve to, čo potrebujete.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Počítajte toľkoto sekúnd a zistíte, ako ďaleko je od vás búrka

Príprava očistného rituálu

Ak máte pocit, že váš domov potrebuje energetickú očistu, pripravte si jednoduchý očistný roztok. Budete potrebovať nádobu, 500 ml vody, 2 polievkové lyžice octu a 2 čajové lyžičky soli. Táto kombinácia ingrediencií je ideálna na pohlcovanie negatívnych energií. Umiestnite nádobu s touto zmesou na miesto vo vašej domácnosti, kde pociťujete najväčšiu koncentráciu negatívnej energie. Ak uvidíte, že soľ v nádobe stúpa, znamená to, že roztok začal absorbovať negatívnu energiu.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť vec, ktorá by vás nenapadla

Prevencia pred negatívnou energiou

Hoci je dôležité očistiť váš domov od negatívnych energií, rovnako dôležité je predchádzať ich hromadeniu. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je pravidelná meditácia a vizualizácia pozitívnej energie vo vašom životnom priestore.

Energetickú rovnováhu môžu pomôcť udržať aj rastliny, najmä tie s očistnými vlastnosťami, ako sú levanduľa alebo eukalyptus. V neposlednom rade sa snažte obmedziť negatívne vplyvy, napríklad obmedzením sledovania správ alebo negatívneho obsahu na sociálnych sieťach, a uprednostnite pozitívny obsah a interakcie, ktoré podporujú vašu celkovú pohodu a harmóniu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *