„Prišiel som do Francúzska, aby som si vybudoval budúcnosť“ povedal migrant, ktorý brutálne znásilnil ženu

French Rape Case

Po tom, ako bol 35-ročný alžírsky migrant Ahmed Khalef odsúdený za znásilnenie ženy, ktorá čakala na električku vo francúzskom meste Bègles, tvrdil, že je „dobrý človek“ a že je „šokovaný“ dĺžkou svojho trestu odňatia slobody.

„Som dobrý človek,“ povedal Khalef na súde. V pondelok 24. apríla ho prísediaci súd v Gironde uznal vinným zo znásilnenia pod hrozbou použitia zbrane a násilia voči osobe, ktorá má verejnú moc.

Tvrdil však, že „ničomu nerozumie. Som šokovaný, že som sa ocitol tu a vo väzení na 26 mesiacov, keď som prišiel do Francúzska budovať budúcnosť.“

Prípad, za ktorý bol odsúdený, sa datuje do roku 2021. Dvadsiateho februára toho roku pristúpil k 20-ročnej žene, ktorá čakala na električku C na zastávke Parc Mussonville v Bègles.

Podľa správy francúzskeho spravodajského portálu Sud Ouest začala byť mužovi podozrivá a presunula sa pred priemyselné kamery električky. To však neodradilo Khalefa, ktorý jej vtlačil nôž do chrbta, odvliekol ju do parku a potom ju násilím znásilnil.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do Čiech prišiel super lacný poľský reťazec. Tie ceny sú extrémne

Na miesto činu už bola privolaná polícia po tom, ako sa svedkovia incidentu začali o ženu obávať. Obeť, ktorá bola v šoku, videla v parku chodiť policajtov s baterkami a incident im oznámila.

O niečo skôr si už útočník posvietil na dve mladé 18-ročné cestujúce, ktoré osahával a urážal v arabčine.

Polícia uviedla, že keď sa presunula k páchateľovi, aby ho zatkla, začal si hrýzť jazyk, pľuť na nich krv a klásť odpor pri zatýkaní; potom udrel policajta do nosa, čo malo za následok zranenie.

Khalef, ktorý povedal, že je „jediným synom“ medzi siedmimi sestrami, súdu povedal, že je „normálny človek“, ktorému rodičia „dali dobré vzdelanie“.

Francúzsko v posledných rokoch sužuje viacero verejných znásilnení zo strany migrantov vrátane znásilnenia 12-ročného parížskeho dievčaťa Loly alžírskym migrantom s príkazom na vyhostenie v minulom roku. V tom istom roku tuniský migrant znásilnil anglickú turistku priamo na ulici vo Francúzsku. V auguste 2022 bol zatknutý severoafrický migrant, ktorý znásilnil americkú turistku na parížskych verejných toaletách, zatiaľ čo jej partner čakal vonku. V októbri 2022 sa konžský migrant pokúsil znásilniť 24-ročnú Francúzku, pretože nemal dosť peňazí na prostitútku, pričom polícii povedal: „Chcel som mať krásnu bielu (ženu).“ Minulý mesiac bol Walid E. obvinený zo znásilnenia 96-ročnej ženy v jej vlastnom byte.

TENTO ČLÁNOK PREČÍTALI VŠETCI:  Do Čiech prišiel super lacný poľský reťazec. Tie ceny sú extrémne

Takéto prípady sa vyskytli v celej Európe, pričom Girogia Meloniová krátko pred svojím zvolením za premiérku zverejnila video, na ktorom migrant znásilňuje ženu priamo v uliciach Talianska uprostred dňa, čo vyvolalo medzinárodné titulky.

Dramatický nárast počtu vrážd a znásilnení v posledných rokoch sa zhoduje s dramatickým nárastom prisťahovalectva zo severnej Afriky, Afriky a Blízkeho východu. Podľa úradu francúzskeho ministra vnútra 48 % trestných činov v Paríži spáchali cudzinci, zatiaľ čo v Marseille je to 55 %.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *