Toto je sociálny demokrat? Pellegrini sa odfotil v aute, o akom môžeme len snívať

peter pellegrini

Strana Hlas SD spustila svoju Národnú petíciu za zmenu a začala zber podpisov. Včera sa Peter Pellegrini, predseda strany, zúčastnil podujatia na podporu petície v Komárne a informoval o tom na sociálnej sieti. Avšak jeho spôsob sa niektorým ľuďom nepáčil.

Pellegrini pridal fotografiu, na ktorej sa usmieva do objektívu vo vnútri auta. Niektorí ľudia tvrdia, že interiér auta je z Mercedes triedy S, ktorý stojí najmenej 150 tisíc eur, ale niektorí tvrdia, že možno aj o viac. To zasiahlo citlivú strunu u mnohých, ktorí kritizovali Pellegriniho za to, že si dovoluje jazdiť takýmto drahým autom, keď väčšina Slovákov si nemôže dovoliť ani polovicu jeho ceny.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Urobte guľku z alobalu a hoďte ju do prania. Ušetrí vám to veľa roboty

Jeden z kritikov, Jaroslav Naď, využil túto príležitosť na kritiku Pellegriniho a napísal, že keď si budú ľudia “naškrabávať” peniaze ako Pellegrini, budú aj oni môcť jazdiť na aute za približne 150 priemerných platov na Slovensku. To vyvolalo otázky a diskusiu, pretože Naď nepriniesol žiadne dôkazy na podporu svojich tvrdení.

Niektorí ľudia sa tiež začali pýtať, odkiaľ Hlas má peniaze na billboardy a petíciu. Ľudia sa obávajú, že táto strana by mohla klamať voličov, pretože tvrdí, že chce znárodniť strategické podniky, ale zároveň spolupracuje so stranou Saska, ktorá na toto nikdy nepristúpi.

Ďalší zaujímavý článok zadarmo:  Veľmi dobré hnojivo pre paradajky. Vie si ho vyrobiť každý

Pellegrini už určite ľutuje výber svojej fotografie, pretože sa mu to vypomstilo a všetky jeho kroky sa teraz sledujú pod mikroskopom. Kritici tvrdia, že aj jeho bývanie v Bratislave nie je úplne transparentné a ľudia sa pýtajú, ako si to môže dovoliť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *